Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért használják a jobboldalia...

Miért használják a jobboldaliak állandóan a korcs szót? Nem háborít fel titeket, hogy ők tartják magukat a "haza megmentőjének" és aki nem ért velük egyet az rögtön korcs?

Figyelt kérdés
Olyan, mintha mindenki, aki máshogy látja a világot nem is számítana embernek.
2011. aug. 17. 11:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Én is többször találkoztam már ezzel a korcsozással. Szerintem politikai nézettől függetlenül, minősíti azt az embert, aki érv hiányában ezt használja.
2011. aug. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 tetro ***** válasza:
47%
így van, és felháborító. ezért is gondolom, hogy értelmes ember nem lehet rasszista.
2011. aug. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%
Jobboldali vagyok, mégsem sem tituláltam senkit korcsnak az oldalon, szóval le is zárhatjuk a témát :)
2011. aug. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Jó, utolsó, akkor nem minden jobboldali, hanem egyes jobboldaliak. De mindig kivétel nélkül jobboldaliak korcsoznak.
2011. aug. 17. 12:07
 5/16 anonim ***** válasza:
24%
Senki sem használja rajtam kívül. A kérdés merő kitaláció.
2011. aug. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
34%

"így van, és felháborító. ezért is gondolom, hogy értelmes ember nem lehet rasszista."


Ebben tévedsz, én is rasszista vagyok és nálad értelmesebb. :)

2011. aug. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
17%

"Jó, utolsó, akkor nem minden jobboldali, hanem egyes jobboldaliak. De mindig kivétel nélkül jobboldaliak korcsoznak."


Ez sem állja meg a helyét. Egyedül én korcsozok itt és kommunista vagyok.

2011. aug. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
42%

Én se láttam még használva, kivéve egy igen gyenge trolltól.


Ha mégis használnák, lehet a "fajelméletükkel" van kapcsolatban.

2011. aug. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
80%
Van egy troll aki itt lóg mikor nincs neki suli és állandóan újraregisztrál.
2011. aug. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 tetro ***** válasza:
92%
azzal, hogy ismeretlenül, anélkül, hogy bármit tudnál nálam, biztos vagy benne, hogy értelmesebb vagy nálam, ez már nagyjából el is árul rólad egy csomó mindent. :D sajnos a rasszizmusra nincs értelmes magyarázat. nincs olyan, amit tényekkel ne lehetne megcáfolni. mégis miért vagy rasszista? mitől rosszabb szerinted az egyik rassz a másiknál?
2011. aug. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!