Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy van az hogy egy hithű...

Hogy van az hogy egy hithű Fideszes vállalkozó bagóért dolgoztatja a diplomás dolgozóit?

Figyelt kérdés
Biztos vagyok benne, hogy ennek az illetőnek szilárd meggyőződése, hogy ennél jobb vezetése nem is lehetne ennek az országnak. Csak hát elég abszurd hogy a 30+os diplomás dolgozóinak csak szobát bérelni futja ki a fizetésükből.
2020. ápr. 19. 16:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%

Mert megteheti.


Az a diplomás meg hülye, aki elmegy bagóért dolgozni.Annak nem is érdemes leraknia a diplomát.Utólag vissza kellene tőlük vonni,nem csak azért, mert bagóért dolgozáshoz nem kell felsőfokú végzettség, hanem azért, mert ennyi eszük van.

2020. ápr. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
47%
Ha betudtak járni egy intézménybe és véggültek órákat már induljon 1 millióról a fizetésük?
2020. ápr. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Azok a "diplomás dolgozók" nyilván máshol se kapnának többet, különben oda mennének dolgozni és nem itt sírnának.
2020. ápr. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%
csak én vettem észre, hogy egy milligramm konkrétum nincs ebben as kérdésben?
2020. ápr. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha valami idióta diplomás eljön nekem 160-ért dolgozni, akkor minek fizessek neki 360-at?
2020. ápr. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ahhoz képest mindig el van mondva, hogy milyen sokra van értékelve a munkájuk, és mennyire fontosak a cégnek. Csak a fizetésen nem látszik.
2020. ápr. 19. 16:42
 7/14 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

Vannak dolgozói? Úgy írsz róluk (magadról?), hogy vannak. Akkor miért vegye meg drágábban, ha annyiért is dolgoznak neki? Ő üzletember, nem pedig segélyszervezet.

A dolgozó ott dolgozik, mert "hova menne máshová"? Tehát a dolgozónak megéri, mert annyira képes, annyira árazta be magát. Tudna többet keresni? Ha tudna, akkor miért van ott még mindig? Ha csak kevesebbért tudna dolgozni máshol, akkor még túl is van fizetve. Ha ugyanannyit tudna keresni máshol is, akkor meg pont normális fizetést kap.

2020. ápr. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
26%
Örülök, hogy lepontoztátok a kettes választ, remélem ettől jobb nektek ha már diplomával nyomorogtok :DDD
2020. ápr. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én már köptem le fideszes vállalkozót, mert nagy arca volt, de itt nem a főnök a hülye, hanem azok, akik potompénzért cumiznak neki.
2020. ápr. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező a jó példa rá, hogy diplomához nem adnak észt.
2020. ápr. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!