Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy van az hogy egy hithű...

Hogy van az hogy egy hithű Fideszes vállalkozó bagóért dolgoztatja a diplomás dolgozóit?

Figyelt kérdés
Biztos vagyok benne, hogy ennek az illetőnek szilárd meggyőződése, hogy ennél jobb vezetése nem is lehetne ennek az országnak. Csak hát elég abszurd hogy a 30+os diplomás dolgozóinak csak szobát bérelni futja ki a fizetésükből.
2020. ápr. 19. 16:34
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Mondok még jobbat, ez az ember egy helyi közéletben ismert és elismert figura, feddhetetlen szakmai múlttal, miközben a cége akkora csalásokba van benne, hogy egyébként el sem hinném ha nem láttam volna konkrétan.


De nem is értem miért lepődök meg azon, hogy ez az ország minden tekintetben csak egy abszurd paródia...

2020. ápr. 19. 16:48
 12/14 anonim válasza:
88%

1: ha a diplomás így dolgozik és nem keres mást ahol többet kap akkor minek sajnáljam? Aki hülye haljon meg, tartja még a mondás is.

2: sok diploma nagy lópikulát sem ér maradjunk ennyiben. Egy csomó olyan szarért jár manapság diploma amiről a papír maximum popótörlésre jó másra nem. Tele van az ország marketingessel meg bölcsésszel mert ezek “könnyűek”, könnyű bejutni, olcsó stb aztán meg vannak lepve, hogy dunát lehetne rekeszteni a sok hasonló haszontalanból és nem találnak munkát...

2020. ápr. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi köze van ennek a pártszimpátiához?

Legyen egy vállalkozó akár fideszes, akár mszp-s, akár lmp-s, akár jobbikos, én alapból kétlem, hogy az a fő céljuk, hogy minél több bért fizessenek az alklamazottjaiknak. Alapvetően a vállalkozások inkább profitorientáltak.

2020. ápr. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
Mert nem fizethet többet. Sok helyen megszabták a helyi fideszes kiskirályok hogy mennyi a max amit fizetni lehet. Aki többet merészel ott egymásnak adja a kilincset a nav ántsz katasztrófavédelem amedfig tönkre nem teszik. Üdv Orbanisztánban.
2020. ápr. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!