Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek Magyarországon...

Szerintetek Magyarországon büntetni kellene a nyílt magyarellenességet?

Figyelt kérdés

Elég sok embernek vannak ilyen megnyilvánulásai, köztük hírességeknek is.


Legutóbb amit Szabó Tímea művelt az valami gusztustalan és a magyar szívekbe szúrt tőrt.


Az ilyen és ehhez hasonló megnyilvánulásokat szerintetek jó ötlet lenne ha a büntetőtörvénykönyv büntetné?


2020. ápr. 29. 15:26
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
60%
Kicsit túl van tolva ez a nagymagyarkodás. Emberek élnek a Földön, a többi meg totál mellékes.
2020. ápr. 30. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
74%
Szomorú, és azt gondolom, hatalmas bűn, ahogy bizonyos dolgok ki lettek sajátítva. Az még durvább, hogy fegyverként használják az olyan szavakat, mint magyarság, külhoni magyarok, itt nem hangzott el, de kereszténység, hazaszeretet, stb. A fidesz nem egyenlő a magyarsággal, a kormány nem egyenlő a magyarsággal, az akaratuk nem egyenlő a magyarsággal. Én azt gondolom, nincsenek szent tehenek, nem szabad, hogy legyenek. Az úgy nem megy, ha bárki kritikát fogalmaz meg a külhoni magyarokkal kapcsolatos intézkedésekkel kapcsolatban, akkor arra rá lehet fogni, hogy magyarellenes. Én magyar vagyok, ahogy az összes ellenzéki érzelmű ismerősöm is magyar. Ebben a kérdésben pedig nagyon sokan nem értünk egyet a kormánnyal. És amúgy nincs bajunk a külhoni magyarokkal, akikkel sikeresen összeugrasztották az itthoni magyarság egy részét.
2020. ápr. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
67%

42-es, teljesen egyetertek veled, ha tehetnem, ezer zold kezecsket nyomnek ra.

Barcsak minden politikusunk igy gondolkodna!

2020. ápr. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 Micimacko67 ***** válasza:
63%
Ami igazán szomorú ebben a történetben, hogy az Orbán kormány megosztó politikáját a külhoni magyarokra is kiterjesztette. Nem véletlen, hogy egyre csökken az erdélyi és a felvidéki magyar szervezetek súlya...szétforgácsolták, megosztották őket is Orbánék!
2020. ápr. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 A kérdező kommentje:

42


Az, hogy nincs bajod a külhoni magyarokkal az elég sokat elárul rólad. Kb úgy emlegeted őket mintha románok, szlovákok lennének. Számodra egy kutya az egész.

2020. ápr. 30. 09:50
 46/54 anonim ***** válasza:
37%

45:

Rolad meg ez a komment arul el sokat.

Ilyen emberbol egy se kene ebben az orszagban, aztan rogton jobb lenne a legkor.

2020. ápr. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
74%
Bocs, de mikor emlegettem együtt a külhoni magyarokat a románokkal és szlovákokkal? Amúgy meg tudod mit? Velük sincs bajom. Ha a sok gyökér politikus nem azzal próbálna támogatókat szerezni, hogy gyűlöletet kelt más népekkel szemben, akkor nem lenne ilyen rossz a viszony.
2020. ápr. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 Micimacko67 ***** válasza:
53%

Kérdező, őszinte választ kérek!

Ma az országban szintén élnek kisebbségek, igaz kisebb arányban, de ezt most hagyjuk!

Ha a mindenkori szlovák/román/ukrán hatalom hasonló erőszakos módon bele akarna folyni az országunk és az itteni kisebbség belügyeibe... Mi lenne a véleményed? Mennyire tudnád ezt tolerálni? Egyetértenél vele vagy tiltakoznál?

2020. ápr. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 A kérdező kommentje:

48


Ez nem kérdés, mivel a trianoni határok úgy voltak meghúzva, hogy lényegében az összes román, szlovák saját országába került, míg 3,3 millió magyar feje felett áttolták a határokat.


Így nem is képzelhető el olyan szituáció amit felvázoltál. Ha 500 ezer szlovák vagy 1,5 millió román élne Magyarországon akkor beszélhetnénk arról amit felhoztál.

2020. ápr. 30. 10:27
 50/54 Micimacko67 ***** válasza:
52%

Ez mellé duma volt!

Jeleztem, hogy most az arányokat nem nézd! Én az elvről és gyakorlatról kérdeztelek!

Sajnálom, hogy egy egyértelmű kérdésre sem tudsz rendes választ adni!

Ez a rátok jellemzés jellemvonás!

2020. ápr. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!