Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobbközép és a radikáljobb...

A jobbközép és a radikáljobb pártok közös jellemzője az antikommunizmus és a hazaszeretet?

Figyelt kérdés
Tehát emiatt az ilyen identitású pártok szavazói is kedvelik egymást?
2020. ápr. 29. 19:27
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Minden valamire való emberben kellene lenni hazaszeretnek,ez politikától mentes érzés...
2020. ápr. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
7%
A radikális jobboldali pártok értelemszerűen szélsőségesebbek, mint a jobbközép pártok, így gyakran nem komázzák egymást.
2020. ápr. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Hát nem tudom, de liberális amerikai pártok nagyon antikommunisták.


A hazaszeretet nem politikai kérdés, hanem erkölcsi.

2020. ápr. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
Akár bal akár jobb oldali valaki,legyen benne hazaszeretet.Az nem párt politikától függő hitvallás.
2020. ápr. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A Fidesz is elvileg jobbközép, aztán egy volt KISZ-titkár a vezérük, akinek ráadásul Kádár János a példaképe.
2020. ápr. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

2-es!


Tudod te mit jelent az a szó, hogy szélsőséges?

Ha nem ismered a szavak jelentését akkor fogd be a ......!

2020. ápr. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Régen a Fidesz és Jobbik között bizony volt átjárás bizonyos csoportok között. Meg most is van a Fidesz és Mi Hazánk között.


De nem az egész halmaz! Tehát egy nem is tudom... vidéki nyugdíjas templomba járó könyvelő nem fog haverkodni egy nemzeti rockerrel.

2020. ápr. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem felfele van átjárás, lefele nem igazán. Nem egy magát jobbközépnek valló embertől hallottam már szélsőséges megnyilvánulást. Ezek az emberek valószínűleg csak társadalmi okokból nem vallják magukat szélsőjobbosnak. Ezzel szemben sok szélsőjobbos állítja a mérsékeltekről, hogy semmirekellők, tutyimutyik, sokszor árulók.
2020. ápr. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
28%
Lehet, hogy hazafinak tartja magát egy nem sok mindenről tudó jobbközepes, de több millió migráns meghívása (Merkel), a kommunisták el nem számoltatása, az integrációra képtelen etnikumok többségbe kerülése, az ipari méretű korrupció, az izraeli politika teljes kiszolgálása egyáltalán nem hazafias dolog.
2020. ápr. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
25%
A hazaszeretet pont,hogy mindig politikai kèrdès.
2020. ápr. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!