Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért bűn manapság a hazaszere...

Miért bűn manapság a hazaszeretet?

Figyelt kérdés
A liberalizmus túlzott térnyerése lehet az oka ennek? Tapasztalatból mondom, hogy az emberek elég jelentős része elhatárolódik mindentől ami nemzeti. Én szeretem a hazámat és ezt soha nem rejtettem véka alá: járok Kárpátia koncertekre, Nagy-Magyarországos pólóim, kitűzőim is vannak. Íjászkodni is járok és sokat olvastam a magyar őstörténettel kapcsolatban. Nem tartom Hitlert szörnyetegnek, sőt kifejezetten tisztelem, bárcsak hozzá hasonló vezetője lenne Magyarországnak. Sokan valósággal viszolyognak attól ha meglátnak egy magyar zászlót vagy bármilyen nemzeti jelképet, mindenki magasról tesz a hazára és csak az érdekli őket, hogy minél hamarabb kihúzzanak külföldre. Miért lett ekkora divat az, hogy az emberek semmit nem éreznek a szülőföldjük iránt?

2020. febr. 14. 09:39
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
95%

"járok Kárpátia koncertekre, Nagy-Magyarországos pólóim, kitűzőim is vannak. Íjászkodni is járok és sokat olvastam a magyar őstörténettel kapcsolatban."


A hazaszeretet nem ezeken múlik. Ezek csak plecsnik, amiket kirakhatsz "hazaszeretet" címszóval.


A hazaszeretet itt bent (szív) meg itt fent (ész) van. És akiben valóban dúl, az nem hangoztatja folyton, és nem rakja ki plecsniként.

2020. febr. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
32%
Világszerte liberális összeesküvők vannak hatalmon. A fehér embert rasszistának állítják be származási alapon... A multikulti a céljuk, ehhez a fehér embert kell támadni, hogy beengedje a más bőrszínűeket az országába. Nagyon működik.
2020. febr. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
79%
Hitlert tiszteled, aki miatt több százezer vagy millió magyar állampolgár pusztult el a fronton, lett elgázosítva vagy került a Gulágra, (az ország lerombolását még meg sem említettem) és ezután még van képed azt mondani, hogy szereted a hazát? De ha lenáciznak, megsértődsz, mi?
2020. febr. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
22%

4-es!


Láttál már olyan hazáját szerető embert, aki nem "náci"?

Te is szereted a hazádat, akkor te is náci vagy? (Kérdés, hogy hol a hazád?)

2020. febr. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
81%
10:10: azt hiszem, a haza szeretetéhez nem szükséges Hitlert tisztelni. Sőt, a két dolog alighanem kizárja egymást.
2020. febr. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
77%

Amennyiben a hazaszeretetbe beletartozik az is, hogy szereted az itt élő meleg, baloldali, zsidó, muszlim, cigány, külföldi származású honfitársaidat is, akkor semmi baj nincs vele.


Ha nem tartozik bele, akkor igen távol állsz a valódi hazaszeretettől.

2020. febr. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
23%
Adolf Hitler adta vissza erdélyt tehát én szeretem őt is meg Szálasi Ferencet is aki a végsőn is túl védte európát a vörös hordától.
2020. febr. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
85%
Te csak egy ócska kis libsi troll vagy, aki így próbál egyenlőségjelet tenni az idiotizmus és a hazaszeretet közé.
2020. febr. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
7%

Az igazi hazaszeretet ott kezdődik, hogy magyar árúkat vásárolsz. Tudatosan magyar terméket mindenhol és hazi üzletlánca jársz CBA pl. Nem hizlalod a multik zsebét a sok szemét kaja eladásával. Kiállsz a migráció ellen, petíciókat írsz alá. Rendszeresen kitőltöd a nemzeti konzultációt, elmondod ott is a véleményed. Amennyire lehet magyarként fellépsz az EU bürokratái ellen, akik vadembereknek és álcivil szervezeteknek akarják adni a jogos pénzünk. Hallgatsz nemzeti értekezéseket a HirTV-n, MTV-n. Orbán nyilatkozatain gondolkozól, mit miért mondott.


Én ezeket betartom. Nem hallgatok sem Kárpátiát, sem pólóim, kitűzőim sincsenek, csak Fideszes hűtőmágneseim és Jean-Michel Jarret,Vangelist,Mike Oldfieldet és ERA-t hallgatok.

2020. febr. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
95%
Nem akarnak sorsközösséget vállalni az olyan primitív csőcselékkel, akiknek a hazaszeretet a Kárpátia koncertre járásban meg a nagymagyarországos póló hordásában nyilvánul meg.
2020. febr. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!