Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hadházy Ákos indulhat miniszte...

Hadházy Ákos indulhat miniszterelnökjelöltként független képviselőként vagy be kell ehhez valamilyen pártba lépnie?

Figyelt kérdés
2020. máj. 1. 16:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
Eddig mindenhonnan kizárták, de van még, amelyikben nem bomlasztott...
2020. máj. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Eddig két pártnak volt tagja, és mindkettőből KILÉPETT. Miniszterelnök úgy lehet valaki, ha annak a pártnak a miniszterelnök jelöltje, amelyik aztán megnyeri a választásokat. Ahhoz, hogy jelölt legyen, nem kell a párt tagjának lenni. Pl. Medgyessy Péter sem volt tagja az MSZP-nek, de a párt felkérte rá.
2020. máj. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ezek szerint felkérheti a DK, hogy miniszterelnökjelölt legyen?
2020. máj. 1. 16:27
 4/16 anonim ***** válasza:
59%
Nem, mert a Táncsics Radikális Balpárt fogja előbb felkérni.
2020. máj. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
36%
Felkérni felkérheti, de biztos nem fogja. A DK miniszterelnök-jelöltje Gyurcsány lesz, esetleg a felesége (tudom, hogy jelenleg EU képviselő). Hadházy pedig biztos, hogy a DK-val nem paktálna le. Az összefogás egészen más, nem feltételez olyan szoros viszonyt, mint ha valaki egy párt miniszterelnök-jelöltje lenne. Ha vállalna ilyen tisztséget (szerintem nem ez a célja, akkor csakis a Momentum élén tudnám elképzelni). Szél Bernadettnek szerintem sokkal inkább vannak ilyen ambíciói.
2020. máj. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
#2: A Fideszből és az LMP-ből kilépett, mielőtt kizárhatták volna, de ezt követően a Mindenki Magyarországa Mozgalomnak is tagja volt, ahonnan szintén távoznia kellett. Mindenhol volt valami zűrje. Most épp a függetlenek közt folytatja az ámokfutását (onnan már nincs hová kizárni). :D
2020. máj. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
35%
Nem értem, miért kellett lepontozni, mert szerintem korrekt és tényszerű válaszokat adtam. Ha tetszik, ha nem, akkor is ő lépett ki mindkét pártból technikailag. Aki utálja, annak nyilván jobb érzés rá úgy gondolni, mint akit mindenhonnan kib*szarintottak. Miniszterelnök azon a módon lehet, ahogy leírtam, tehát a hozzászólásom hasznos volt. A kérdés szempontjából amúgy abszolút nem releváns, honnan miként távozott.
2020. máj. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
28%
9# nyilván azért pontoztak le , mert atöbbség nem a te álláspontoddal ért egyet. Ennyi...
2020. máj. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
39%

Hű de buta az első válaszoló :D Azért az komoly amikor valaki egyszerű cikkeket nem tud értelmezni :D Hadházy FIDESZES volt, ő robbantotta ki a trafikmutyit. Ha ő nincs, most nem tudjuk milyen elv szerint, milyen metodikával lopták szét azt a szektort is, megkárosítva rászoruló családokat is. Az LMP-ből szintén Ő LÉPETT KI, szerintem helyesen, hiszen mára kiderült, hogy az LMP nem dupla 0, hanem annál is kevesebb.


Nem hiszem hogy neki lennének ilyen ambíciói, nem véletlenül nem törleszkedik egyik párthoz sem. Épp most írt valamit a szocikról meg a kispesti korrupt állat polgármesterükről, úgyhogy azzal talán nem lehet vádolni hogy szockó lenne.


Normális vagy? DK? Ez egy nagycsaládos, hívő református kántor! Mi a fenét keresne a DK-ban?


Ha csak annyit tesz amit most, hogy felderíti a piszkos ügyeket, legyen szó a fideszről, a szocikról vagy akármelyik korrupt szemétről, már nagyon jó és hasznos politikus. Nem kell mindenképpen elnöknek meg miniszternek lenni. És szerintem nem is illene hozzá.

2020. máj. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
43%
11# maradjunk annyiban, hogy ez a ellenzéki "hivatalos" magyarázat, amiről azóta se állt elő semmi bizonyítékkal Hadházy, nem gyanús?? Én pontosabban ismerem az úgynevezett "trafikmutyit", meg a lódoktort is, úgyhogy nyugodtan elmondhatom neked, hogy Hadházy azért lett áruló, mert nem nyúlhatott le annyi trafikot ( koncessziót), mint amennyit szeretett volna elosztogatni haveri körben.
2020. máj. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!