Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az hogy a cigányok egyre...

Az hogy a cigányok egyre többen és többen lesznek az hosszú távon jó vagy inkább rossz az országnak?

Figyelt kérdés
Indoklást is kérek!

2020. máj. 1. 23:08
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Jelentős társadalmi átalakulással fog járni, az biztos. Minden bizonnyal még tovább fognak nőni a különbségek az elcigányosodó települések, régiók és a kevésbé érintett vidékek, települések, városrészek között. Más kultúra, más mentalitás, más viselkedés, más élet a kettő.

Ez feszültségekhez vezethet, etnikai konfliktusok, zavargások is várhatók, mint amit láttunk például az utóbbi évtizedekben az USA-ban vagy a franciaországi külvárosokban, bevándorlónegyedekben. A szélsőségesek által vizionált polgárháború, újabb Trianon azonban szerintem biztosan nem lesz.

2020. máj. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
AZ lenne a legjobb. Mindenki cigány lenne. 100 emberből lenne 1 diplomás 49 közmunkás 550 megélhetési bűnöző.
2020. máj. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Elírtam 100 emberből lenne 1 diplomás 49 közmunkás és 50 megélhetési bűnöző.
2020. máj. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
72%

Jó, mert Dr. Orbán Viktor Mihály Miniszterelnök Úr megmondta, hogy neki azok a rejtett erőtartalékai.

Világos?

2020. máj. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
zene jó és zenélni hangosan zenélni szeretnek így az ország balkon dance lesz ami jó . hosszú távon polgárháború lesz , rövid távon pedig cigány paradicsom jelenleg az van
2020. máj. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
66%

Amikor félrenyeltem a pálinkát gyerekkoromban, a nagyi azt mondta: cigányútra ment.

Én nem értettem a cigány szót, de elmagyarázza, cigány út = rossz.


És valóban, mert lopnak,ölnek, börtöntöltelékek,zsarolnak,csalnak... csak azt nem tudjátok, hogy ezek az oláh cigányok, nem is lovari nyelven beszélnek. pl. gyözike ölt? Caramel őlt? Bodi Guszti őlt?

2020. máj. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
100%
Amint kicsit is többen lesznek valahol, uralmuk alá hajtják a magyarokat, akik pedig becsicskulnak nekik. Nézz körül pár borsodi és nyirségi faluban.
2020. máj. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Abszolúte nem kedvező.

A válasz egyszerű, nézz csak meg egy tipikus olyan várost, ahol nagyobb létszámban vannak jelen. Pl. Tatabánya, Ózd, Salgótarján.

Nyilván, nem lenne egyik sem egy Milánó teljes pompájában soha az életben, de abból a relatíve kevés kultúrára való igényből is jócskán ejtenek a színvonalon.

Most lehet itt jönni a rasszizmus vádjával, de könyörgöm... Nézzetek meg egy sváb többségű falut példának okáért! Ameddig Náluk a rendes, tiszta porta az alap, illetve a “fogamhoz verem a garast” habitus, addig elég elmenni a tatabányai Mésztelepre nézelődni... Mintha egy brazil őserdőbe kerülne az ember valami civilizálatlan törzs természetes élőhelyére. Ebből semmi jó nem származhat. És valljuk be, azért a többség ilyen...

2020. máj. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
73%

#16 A sorozatos adócsalás nem elég bűn Neked? :))

Az csak megkoronázná Győzike eddigi tevékenységét, de semmi “jó” elrontója nem lenne. :)

2020. máj. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Egyrészt ahogy az egyik előző írta, számítani lehet egyre több zavargásra, ami a franciáknál is szokott lenni, másrészt őket nem nagyon veszik fel jobb vagy közepes munkahelyekre, ők fogják végezni az alantasabb munkákat,kénytelenek lesznek. Voltam már diákmunkán cigány többségű munkásokkal, voltak nagyon dolgosak és viselkedészavarosak is. A magyarok átvették a rossz szokásaikat, pl. ha a cigány előre tolakodott a sorban, a magyarok egy része is átvette ezt. Ha túlhúzta a szünetidőt, a magyar is elkezdte túlhúzni. A magyarok se voltak annyira a topon szorgalom szempontjából a munkában.
2020. okt. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!