Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Életmódváltás. Lehetséges...

Életmódváltás. Lehetséges hosszú távon, több éves/évtizedes rossz szokások után?

Figyelt kérdés
Mi a titka, hogy sikerüljön, mind mozgás, mind étkezés terén?

2020. jan. 27. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Az elhatározás és a kitartás a titka.
2020. jan. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Döntés, szemléletvàltàs. Egyéni, ràd szabott stratégia, amit te magad hatàrozol meg és betartod. Közben figyeled a tested jelzéseit, hogy adott étrend mellett pl hogy érzed magad, jól lakott vagy e, vagy sokat vagy éhes? sikeres e a cél ( fogyàs vagy épp súlytartàs?). Ilyenek.

Én több mint 20 év utàn döntöttem.

Még messze nem fogytam le, de kitartóbb vagyok mint valaha bàrmikor. Ég és föld az ahogy lassan 1 éve élek mint ahogy régen próbàlkoztam a fogyàssal.

Mind maga az étrend, mind a hozzààllàs, mind pedig az egyéni apró trükkök, tudatossàg, illetve jobban ràkészültem, sokat olvastam, informàlódtam a témàban, szóval màr van annyi fogalmam a dologról, amivel a magam szàmàra bevàlt rendszerben tudok szenvedés nélkül élni.

Én azt érzem egyértelműen, hogy megtalàltam a sajàt utam, és idővel, minden feleslegem le fog menni egy egészséges testsúlyig. Nekem csak ez a célom. -36 kg utàn is màr sokkal jobb az egészségem, jókat, finomakat eszem stb, egyszerűen úgy alakítottam ki mindent, hogy nekem jó, ezért nincs miért feladnom. Ezért életmód, és NEM drasztikus megvonàsokkal teli, éhezős fogyókúràk, a hosszútàvú siker kulcsa.

2020. jan. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2-es Hát ez dicséretes, nagyon gratulálok a 36 kiló mínuszhoz és így tovább.
2020. jan. 27. 22:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Hàt köszi. De egyszerűbb lett volna nem elhízni, vagy előbb lépni. Most màr mindegy utólag. Összességében az a lényeg, hogy az ember vàltoztasson és kitartàssal, türelemmel kezelje a dolgot.
2020. jan. 28. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehetséges. Nekem az volt a motiváció hogy barátnőt szerezzek, fél év alatt lement 28 kg és nem is szenvedtem érte sokat.
2020. jan. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!