Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Mit szóltok a 18...

Fideszesek! Mit szóltok a 18 milliárdos mongóliai munkahely teremtésnek, amikor itthon egyre többen éheznek?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Mindezt a magyar adófizetők pénzéből. Most kifejezetten Fidesz-KDNP szavazók válaszát várok, akik meg vannak győződve arról, hogy ez a kormány a magyar emberek érdekeit képviseli, és nem korrupt.


2020. máj. 2. 13:47
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
43%
Még a népszavát és hasonló "értelmes" lapokat kifelejteted.
2020. máj. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
19%
Senki sem éhezik itthon. Etiópiában éheznek az emberek, nem nálunk.
2020. máj. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
20%
Én örülök neki, hogy a kormány szolidaritást vállal a gazdaságilag elmaradott országokkal. A magyar kormány keresztény módon viselkedik, és segíti a rászorulókat. 18 milliárd forint ráadásul szinte semmi a magyar gazdaságnak. Valaki lottón többet nyer.
2020. máj. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
82%

3as, tehát szerinted nagyon jól teszi a magyar kormány, hogy amikor Mo-n egyre több a munkanélküli és a gazdaságnak is jól jönne egy ilyen beruházás (csak felépíteni a gyárat, rengeteg embernek adna munkát), akkor a fidesz nem itthon, hanem külföldön hoz létre munkahelyeket?

Persze sejtem, hogy "igen" lesz a válaszod, de azért kíváncsi lennék a magyarázatodra.

2020. máj. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
37%
Pont az mait a németek mikor mercédeszes és audis sok milliárdos magyarországi beruházásához. Semmit.
2020. máj. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
A hajléktalanoktól vagy a szegény országrészeken élő gyerekektől megkérdezte valaki, hogy éhesek-e? Tudom, hogy máshol rosszabb a helyzet, de nem tudom miért pont Magyarország érzi szükségét, hogy a világ másik felén lévőkön segítsen. Annyi nagy ország van, akiknek meg sem kottyana ez. Nagy divat lett segíteni most, amivel nem is lenne baj, de előbb a saját gondjainkat kéne rendbe tenni. Most vesztette el a munkahelyet rengeteg ember ez miatt a vírus miatt, erre Mongóliát kezdik el megsegíteni.. nevetséges.
2020. máj. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Na, az 5ös jól írja, hogy az külföldi multik Magyarországon ruháznak be, a magyar kormány közben meg elviszi a munkahelyeket az országból... Valószínűleg ott többet tudnak lopni.
2020. máj. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
10%

#4

Mint mondtam, 18 milliárd forint semmi a magyar gazdaságnak. Orbán pedig személyes garanciát vállalt arra, hogy amennyi munkahelyet a vírus tönkretett, annyit létrehoznak.

Ráadásul ezzel nem csak a mongolok járnak jól, hanem mi is.


Egyébként nem értem, miért sírtok a munkanélküliség miatt, amikor Magyarországon az egyik legalacsonyabb a munkanélküliségi ráta egész Európában.


[link]

2020. máj. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
15%

#6

Magyarországnak se kottyan meg, mivel világviszonylatban nézve Magyarország szuper fejlett és szuper gazdag ország.

2020. máj. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%

"Orbán pedig személyes garanciát vállalt arra, hogy amennyi munkahelyet a vírus tönkretett, annyit létrehoznak."

Ilyet nem mondott! Azt mondta mindenki kap munkát, ha máshol nem, akkor az állam fogja utcaseprőnek, ároktisztítónak (más néven közmunkásnak) alkalmazni havi párezer Ft-ért.

Ahogyan a legalacsonyabb munkanálküliség sem igaz, mert aki közmunkás, az már nem számít bele a munkanélküli statisztikába. Ahogyan az sem, aki akár 1 órát is dolgozott egy adott héten. A valós munkanélküliek száma sokkal magasabb, mint amit a statisztika mutat, de te mindent elhiszel, amit a fidesz mond.

2020. máj. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!