Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek Toroczkai...

Mi a véleményetek Toroczkai Lászlóról, és a mostani tevékenységéről?

Figyelt kérdés

Mindig is megosztó személyiség volt számomra Toroczkai, soha nem volt szimpatikus. Azonban a youtubeon rátaláltam rengeteg interjúra, videójára stb. vele kapcsolatban, és egy őszinte, magyar, emberi politikát folytat.


Nektek mi a véleményetek?


2020. máj. 3. 22:37
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
Nekem hiányzik hogy orbàn uszítására nem gyújt fel tv székházakat. Az ellenzékit meg rosszul játssza mert a vak is látja hogy fidess bérencek meg a fő tahójuk Butaházy is megmondta.
2020. máj. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 árokpart ***** válasza:
18%
Nekem az nem tetszik a mostani tevékenységével, hogy egyáltalán nem olyan határozott mint 2006-2010 között. Pedig ha valaki én nagy szimpatizánsa voltam, de sajnos mintha már nem is az az ember lenne mint akkor. Szomorú talán ezt mondani, de ez az igazság. Azt hittem, hogy egy valódi pártokon felüli Nemzeti Ellenállásban hisz úgy, hogy nem adja fel az elveit és egy párt szekerét sem fogja tolni, még akkor sem, mikor a mindennapokban már jobban élünk. Nem csak akkor kell lenni nagy legénynek mikor olyan időszak van, hogy bárki mellé áll még teljesen ismeretlenül is, hanem ha jobban megy egy kicsit a szekér akkor sem szabadott volna feladnia az elveit.
2020. máj. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Kedvelem. Miatta szavaztam a jobbikra 2018-ban. Az tetszik, hogy az igazi demokrata néniknek meg bácsiknak az az egyetlen véleményük vele szembe, hogy " náci " ha ilyen érvet látok, tudom, hogy jól csinál valaki valamit mert náci jelzőt mindenkire rádobják.
2020. máj. 4. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
Támogatom, mert magyar, és mert kimondja az igazat, már amiben szabad igazat mondani.
2020. máj. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%
Nagyon helyes,csináljon videókat nézzék minél többen hátha egyre több ember ébred fel ma,és látja be,hogy van 3.út és nem csak Fletó van meg Óbán...Hajrá!
2020. máj. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%

5-:

"Egy t.hó, náci, falusi suttyó. Az pedig sokat elmond az országról, hogy ennyi embernek tetszik."


Ez pedig - amit ide okádtál - rólad mond el sokat!

2020. máj. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
20%
Álmélkodva néztem, ahogy hirtelen irányváltással besorolt a Fidesz mögé. Azóta is ott van a fenekében és azt nyalja. A kurucinfo (ami Novák Elődhöz köthető) hangvételén is egy az egyben érződik az irányváltás.
2020. máj. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7-es!


Tény, hogy feltűnően óvatosan bánik orbánék bírálatával. Ami viszont érthetetlen előttem, hogy ezt Novák Elődék szó nélkül hagyják.

2020. máj. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
egy okádék nyomorult kis senki
2020. máj. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amikor megalakult a Mi Hazánk, akkor végre egy külföldi befolyástól mentes párt jött létre. Toroczkai egy becsületes, magyarok érdekeit szolgáló politikus. Sokan azzal vádolják, hogy fideszbérenc, de azt elfelejtik elmondani, hogy a tüntetéseiket rendőrök és katonák próbálják megakadályozni. Arról nem is beszélve, hogyha megnézzük az egyes politikusok pályáját, akkor csak Toroczkainál láthatjuk, hogy ugyanazokat az értékeket képviseli, mint régen. Jó dolognak tartom, hogy YouTube csatornát hozott létre. Ő az egyetlen pártelnök, aki ilyen közvetlenül kommunikál a választóival és válaszol a kérdésekre.
2021. márc. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!