Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Anarchista elvtársak/elvtársnő...

Anarchista elvtársak/elvtársnők! Csak én gondolkodom így az abortuszról?

Figyelt kérdés
Szerintem annak ellenére, hogy nem szabad létezni államnak, se kormánynak, mert veszélyt jelent az egyénre, a népre és még sok másra, ez az emberi jogok sárba tiprása és mélyen megvetendő. Én hiszek az egyenlően, sok jogban, főleg az emberi jogokban, de szerintem onnantól kezdve hogy a kicsi megfogan és él, onnantól kezdve ez már nem a nők joga (feminista is vagyok, de mint írtam ehhez nekik már nincs közük). Onnantól kezdve már egy független érző, egyénésig és ember, aki nem követett el semmit, még nem is tudott volna és FÜGGETLEN, de még nem elég idős ahhoz hogy eltartsa magát, hisz nagyon kicsit. Gyilkosság. Van még valaki??

2020. máj. 3. 23:48
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
83%

Mitől független egy olyan lény (magzat), ami a gazdatest (anya) nélkül egy pillanat alatt meghal?


Majd akkor lesz független, ha elköltözik otthonról, de az általában 2 évtizeddel később történik.

2020. máj. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
95%

Igaz amit írsz, de ha rakenyszeríted az anyára azok többsége igyis-úgyis tovább akar adni rajta, beadni árvaházba, vagy kórházi inkubatorba.

És többek között egy valami biztos nem lennék: kiszolgáltatott árva kisgyerek egy anarchista világban.

2020. máj. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
89%

Ott elbukott a teóriád,hogy független érző egyén a magzat/embrió ,ugyanis szüksége van az anyjára ,hogy életben maradjon .

Szóval ez csak a nők dolga . Senki nem kényszeríthető egy nem kívánt magzat kihordására, ha ezt törvényileg tiltanák sem lenne kevesebb, csak a környező országokban megnőne az "abortusz turizmus" , vagy kétes eredetű gyógyszerekkel, vagy egyéb eszközökkel próbálnák feketén elhajtani a magzatot a nők .

Amúgy ez azért is nagy képmutatás ,mert ha megszülettek onnantól kezdve a nagy életvédők sz.rnak is rá milyen sors vár a gyerekre. Nektek egy sejtcsomó > ember teóriában ki is fullad az értékrendetek,ez meg beteges . Jellemzően férfiak kardoskodnak a legjobban ,én ,mint férfi írom,hogy semmi jogunk ehhez .Más f@.szával nagyon könnyű verni a csalánt. Mindenki eldöntheti elveteti-e a gyerekét és kész,ez egy magánügy .

2020. máj. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
88%
Elég gyengére sikeredett ez a troll kérdés. De persze aki megint az abortuszon akar csámcsogni, annak lényegtelen.
2020. máj. 4. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
68%

"Anarchista elvtársak/elvtársnők!"


Ez meg mi f&szom akar lenni?:DDDD 2020-ban :D

2020. máj. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Miért? A növénynek nincs szüksége a földre és a vízre? De, na látod, mégsem a földnek mint anyagnak a része. Mint írtam ő már független, ő él, bármennyire is kicsit, de él, én meg mint anarchista védem minden ember jogát, kicsit mert még nem tudná eltartani magát, ezért az anyára van utalva.
2020. máj. 4. 09:55
 7/28 A kérdező kommentje:
Anarcho-kommunisták vannak még sokan. Persze, akkor elfogadható, ha az élete egy szégyen lenne pl. prosti lenne az anyja, vagy 15 alatt lennének a szülei, vagy egy putriban éle, nem kívánt volt "véletlen beleélveztem a barátnőmbe" dolog stb. De én most arra gondolok hogy, egy teljesen jó módú, rendesen dolgozó, érett felnőttek elvetetik a teljesen egészséges babát, mert csak, amit nem értek. Ez szerintem a szívtelenség magas foka. Azt mondjuk megértem ha az ismént említett vagy más nagyon rossz pecsét került volna rá.
2020. máj. 4. 10:04
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Anarchista vilagkepedben vannak arvahazak? Ha igen ki fizeti a költségeket? Adóból? Adó beszédese mennyire fér össze az anarchista gondolatokkal? Ki szedi, ki mondja meg mire koltsuk? És így tovább...
2020. máj. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Vannak árvaházak, de olvasd el Bakunyint:Államiság és anarchiáját, abban minden benne van. Nem létezik pénz, állam, kormány, tekintély.
2020. máj. 4. 10:59
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

"Anarcho-kommunisták vannak még sokan."


Hol és miért? Melyik pártra szavaznak az ilyen figurák?

2020. máj. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!