Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akkor én anarchista, liberális...

Akkor én anarchista, liberális, libertariánus vagy atoritárius vagyok?

Figyelt kérdés
Szerintem a kisebb bűnözőket, lehetőleg rehabilitálni kell, a komoly nehéz fiúkat pedig igenis keményen bűntetni, szerintem az áldozatok és károk (pl. anyagi vagy természeti) nélküli bűncselekményeket (pl. borbélyházak, fű, kegyes halál, azaz egy fajta öngyilkosság, eutanázia, garázdaság és az állam/kormány ellenes bűncselekményeket) nem kellene bűntetni, sőt nem is kéne bűnként kezelni, mert minden ember egy egyén, aki szabad és ő azt az utat választja amit akar, kivéve ha ezzel másokat nem károsít vagy öl meg egyenesen. Szerintem a tekintélynek (pl. politikusok vagy üzletemberek felé) meg kell szűnni. Minden dolgozó embert egyaránt jól meg kell fizetni. Szerintem az állam szerepét a személyes szabadság korlátozásából ki kell vezetni és minimálisan kell tevékenykednie pl. gazdaság, a diplomácia vagy a bűntetés végrehajtás terén. Nekem az egyén, a nemzet és a nép a fontosabb és nem a parlamentben trónoló politikusok és a bűnöző üzletemberek. Utálom a diktatúrát és a szememben, egyenértékű a magyar képviseleti demokrácia az egyszerű, tekintélyelvű, diktatúrával. Ezek melyik belpolitikához állnak a legközelebb? Ne támadjanak azok, akik nem így gondolkodnak, ez itt most nem vitaparty! Köszönöm a válaszokat!

2020. máj. 6. 13:35
1 2
 11/15 anonim válasza:
100%
#10 És ki mondja meg, hogy mi a jogos bosszú?
2020. jún. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
A nép.
2020. jún. 4. 20:39
 13/15 anonim ***** válasza:
Inkább csak buta.
2020. jún. 5. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Ja, igen. Nyilván... az egyáltalán nem jogos bosszú hogy majdnem megöltek, te meg viperával eltöröd a kezét... Ez a nagy igazságos törvény... Ha a saját telkeden áramot vezetsz a kerítésbe, hogy ne lopják a termésedet, az is elítélendő dolog... Szerintem igenis, nem a rendőrségre kell hivatkozni, mert a legtöbbször már, mire elkezdik a nyomozást, addigra rég késő lesz. A másik pedig hogy, ha legálisak lennének az ilyen önakciók (támogatom erősen a magánynomozókat is), akkor rengeteg bűncselekményt megelőzhetnénk. Már csak azért is, mert a rendőrség sokszor abba hagyja a nyomozást, mert nem történt bűncselekmény, de rengeteg arra utaló jel van, hogy valamikor lesz, valami nagyon rossz dolog. Ennyit a nagy magyar jogokról és a törvényekről! Szerintem mindenkinek joga van azt mondani és az mellett kiállni, ami mellett csak akar és joga van magával azt tenni amit akar és neki, mint egy indivídumnak joga van ahhoz hogy eldöntse, mi a jó saját magának. A legtöbb ember annyira elkényelmesedett és annyira átmosták az agyát, hogy az helyett, hogy segítene, annak aki bajban van vagy kérne magának segítséget vagy esetleg megvédené magát, inkább mindig arra támaszkodik, hogy egy ócska kis rendszerrel megvédik... Elvileg megvéd téged az állam és a kormány. Igaz? A NAGY LÓTÚRÓT! Megvéd... (vannak kétségeim, úgy ahogy) de vegyük alapul, hogy megvéd. Aztán cserébe mit kell tenned?? Nem lehet szabad véleményed, nem tehetsz azt magaddal amit akarsz, már a virtuális életed is korlátozzák stb. Szerintem, ez r*hadtul nem éri meg! Ez mind kiküszöbölhető lenne, ha az emberek a nép és a nemzet összetartóbb lenne és nem mindig felülkerekedni akarna a másikon vagy elnyomni mindenkit, csak magát nem. Már nem is nemzetek esnek egymásnak, mint régen, hanem már minden egyén egymásnak akar ártani, ezt tette lehetővé a fényes kapitalizmus... Gratulálok!
2020. jún. 5. 13:21
 15/15 A kérdező kommentje:
Most már a tövény annyira védi az ilyen antiszoc. elemeket, hogy már paprika sprayt sem használhatsz, mert hátha baja lesz tőle... És neked abból nem lesz bajod, ha mindened elveszi vagy megerőszakol (ugye lányokat) vagy megöl vagy elrabol??
2020. jún. 5. 13:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!