Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg a belvárosi libsik...

Tényleg a belvárosi libsik hőzöngenek?

Figyelt kérdés
Genderszakos belga, gördeszkás vandál, marxista hippik, garázdaságért elítélt bűnözők - nem a tipikus gyári munkás tüntet a kormány ellen, jól látom?

2018. dec. 15. 22:28
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
85%

Mi van ? Miért olyan nehéz elképzelni, hogy egy jobboldali/centrista beállítottságú embernek sem tetszik az hogy heti 5 helyett mostantól hat napot kell dolgoznia és alig marad ideje önmagára meg a családjára ?


Egyébként provokáció szagot érzek a kérdésedben.

2018. dec. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
11%
Igen, jól látod, nekem is ez a véleményem.
2018. dec. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
70%
Meg még Kisjézust sem tisztelik és ellopják a karácsonyt a Grinccsel.
2018. dec. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
73%
Rosszul látod, ostoba barom vagy.
2018. dec. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
65%
Ezek a lipsik rettenetesen gonoszak. A múltkor még szánkóztak is.
2018. dec. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
2018. dec. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
93%
És a tipikus gyári munkás miért nem tüntet? Mert annyira jó neki? Ugyan már.
2018. dec. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
69%
Kinnvoltam. Semelyik nem vagyok, szánalmas volt az egész. Ha volt is olyan, aki valóban tüntetni akart, nem csak egy helyben pofázni, hanem tenni is valamit, nem fog még egyszer kimenni. Békés tüntetés... amíg ezt vallják, én nem vagyok hajlandó kimenni.
2018. dec. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
78%
Én eddig a jobbikkal szimpatizáltam, de most kell rádöbbennem, hogy én egy migráncssimogató lipsi vagyok, mert nem tetszik a Viktatúra.
2018. dec. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
74%

"Genderszakos belga, gördeszkás vandál, marxista hippik, garázdaságért elítélt bűnözők"

Ezt csak így szemrevételezés alapján feltételezed vagy mindegyikükkel interjút készítettél? Csak azért kérdezem, mert az ugye fel sem merül bennem, hogy egy tetves provokátor vagy, aki ilyen ocsmány módszerekkel akarja lejáratni a tüntetőket.

2018. dec. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!