Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán május végén visszadhatja...

Orbán május végén visszadhatja a különleges felhatalmazást. A koronavírus törvényben sem találtak semmi jogellenességet. Akkor miért kellett ekkora balhét rendezni az ellenzéknek?

Figyelt kérdés

Próbálom megérteni az ellenzéket, de mostanában nagyon nehezen megy. Minek kellett egy olyan törvényről valótlanságot állítaniuk itthon és a külföldi sajtónak is, amiről bebizonyosodott, hogy alaptalan és nem sért alkotámnyos és uniós jogokat sem.

Nem tudom, hogy korábban miért szavaztam rájuk, nem tudom elhinni már egy szavukat sem, nagyon csalódtam.

A többi országban jobban összefogtak a pártok.

Itthon ment a lejáratás.

Nem értem



2020. máj. 15. 14:57
 1/9 anonim ***** válasza:
28%

"Próbálom megérteni az ellenzéket"

Na, itt rontottad el. Az "ellenzéket" egy dolog mozgatja - az ellentétét mondani, tenni mindennek amit Orbán, a fidesz vagy a kormány mond, csinál.

Semmi bonyolultabbat ne keress a ténykedésük mögött.

2020. máj. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
62%
El lett magyarázva akkor is. Nem az volt a baj, hogy jogellenes-e vagy sem, hanem hogy időkorlát nélküli volt. Érted?
2020. máj. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Mivel Orbán azt szavaztat meg as Parlamenttel, amit akar, nem volt szükség rendeleti kormányzásra, és a járvánnyal kapcsolatos intézkedések sem indokolták. Arról pedig nem beszélt, hogy mikortól karja megszüntetni. Annyit mondott, hogy még hozni akar 3-4 rendfeletet., de dátumot nem említett.
2020. máj. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
5%
#3: nem igaz. Azt mondta, hogy május végén visszaadhatja a felhatalmazást. Két órája nézem a tévét, azóta legalább háromszor leadták.
2020. máj. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%
Én kimondottan örülök neki, hogy képtelenek voltak türtőztetni magukat és habzó szájjal ordibáltak diktatúrát. (Szegény Szabó Timike kb. 15 évet öregedett egy-egy felszólalása közben, annyira felhúzta magát.) Ezeket a képsorokat majd szépen vissza lehet idézni a Hír TV-s műsorokban, sokadszorra is bolondot csinálva ebből a síkhülye ellenzékből. Én élvezem... :)
2020. máj. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
A 2022-es kampányban nem is kell erőlködni, csak szépen sorban be kell mutatni hogy miket csináltak a pókemberek, qrva nagy képet készítő patkányozók, diktatúrázók és ennyi. Az értelmes emberek ebből le fogják tudni vonni a következtetést, hogy rájuk nem szabad mg egyszer az országot bízni. A kérdés csak az, hogy ők mennyi agyamentet tudnak elvinni szavazni azok közül akiknek a cirkuszi produkcióik tetszenek.
2020. máj. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
22%

Kérdező ne próbálkozz lehetetlennel. A végtelen fogalmát sem lehet megérteni soha, ha előtte nem tanulunk meg bizonyos összefüggéseket.

Az ugye fel sem merül, hogy a bejelentés pontosan amiatt van, mert belső és most már külső nyomás is nehezedik a tévútra tévelygőre. Belátta (még nem biztos, még 16 nap van májusból ezalatt bármi és az ellenkezője történhet egyszerre. Hiszen reggel nincs korlátozás, estére lesz, Hiszen nincs iskolabezárás és nem is lesz, de estére mégis. Tehát várjuk ki), vissza kell térni a helyes útra. Egészen pontosan, nem belátta, rákényszerült.

Csak zárójelben. Annyi mindent sért, hogy nem tudom erre a mai estémet szánni. Felesleges is, ha egyszer nem figyelnek rá, nem értik.

2020. máj. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
42%
Én is örülök neki, hogy balhét rendeztek, végre pontosan megismerhettük Bangónét, Szabó Tímeát, Hadházyt, Jakabot, Varjút, Tordait, Karácsonyt és a többi sz@@rházit, akik összefogást és gerincességet és a magyar érdekeket ISMÉT teljesen letojták.
2020. máj. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Szeretném megtudni, hogy a teljhatalom bármi áron való megszerzése miért magyar érdek. Orbán érdek - ezt értem. De hogy mitől lenne magyar?
2020. máj. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!