Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért futott el Gurmai Zita a...

Miért futott el Gurmai Zita a tv riportere elől? Sétálva sem kellett volna válaszolnia. De minek akar futni, ha nem is tud?

Figyelt kérdés

2020. máj. 20. 08:19
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
72%
Azert futott el, mert gyengek az idegei es nem tud viselkedni. Nevetseges egy ilyen mentalitasu politikus. Egy ilyen megnyilvanulas feler egy beismero vallomassal. Ez a velemenyem!
2020. máj. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
26%
Nem alkalmas az egész ellenzék, mert találtál egy MSZP politikust, aki nem is alkalmas? Kérdezem, Kósa alkalmas, aki nem tudja, hogy élő adásban kérdezik, majd megkérik, hogy ne kerüljön adásba? És ilyenek vezetik az országot (nyilván nem ilyenek vezetik, de ha neked szabad általánosítani, akkor nekem is).
2020. máj. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:

#12.

Erről egy nagyon értelmes vitát is lehetne folytatni, csak sajnos nem érted meg azt, amit én mondok. A kérdező egy szóval nem beszélt most sem a kormányról, sem Kósáról, így ezek nem vágnak ide csupán egyszerű személyeskedés.


A kérdező személy szerint Gurmairól kérdezett. Ez magával vonja azt, hogy nyilván az MSZP-re és annak politikai alkalmasságának vizsgálatára is kiterjed a kérdés. Mielőtt azzal jönnél, hogy ez miért nem minősül személyeskedésnek: azért, mert a kérdező egy irányított beszélgetést indított el kérdésével.

Azt az állításomat, hogy az ellenzék alkalmatlan, nem csak erre az egy riportra alapoztam. Ezt nem is írtam. Bár ha tényleg egy érdemi vitát szeretnél (szerettél volna) ebből kihozni, akkor ezt nem is állítottad volna (és utána nem tereled ismét Kósára a szót).


Többet nem kívánok hozzászólni, bőven elég, hogy a 3 válaszomat lepontoztátok, több százalékot nem kívánok feláldozni a politikai demagógiátok miatt. Aki ezen az oldalon érdemi vitát akar folytatni, az lepontozásra kerül - aki pedig a kormányt szidja eszetlenül, az fel van pontozva. Hát akkor főljetek a saját zsírotokban. :)

Utolsó szóként pedig had határolódjak el attól, hogy engem fideszesnek néztek. Független vagyok. :))

2020. máj. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
13# tökéletesen helyesen írtad le a szándékomat, ami a kérdést illeti,... és valóban egy irányított beszélgetést is ezzel el kívántam indítani az MSZP- ről és a hasonszőrű másik pártokról, ami részben sikerült is. Érdekes az emberek véleménye az pro és kontra... persze csak ha értelmes, korrekt.
2020. máj. 20. 11:42
 15/24 anonim ***** válasza:

#13


Attól, hogy függetlennek mondod magad, nem vagy az. A kérdező is egyértelműen Fideszes. Attól, hogy irányított beszélgetésnek álcázzátok a kérdést, még nem lesz az.

Nem is lehet másként tekinteni a kérdést, hiszen az ország vezetésére alkalmasságot a Fideszhez viszonyítva kell mérni. Ha az MSZP jobban vezetné az országot, mint a Fidesz, akkor érdemes lenne az MSZP-re cserélni a kormánypártot.

2020. máj. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

"MSZP- ről és a hasonszőrű másik pártokról"


Látod, 13-as ebből teljesen nyilvánvaló, hogy a kérdező Fideszes (ahogy azt mindenki tudta rajtad kívül) Vajon melyik pártokra gondolt hasonszőrűek alatt? Csak nem az összes Fideszen kívüli pártra?

2020. máj. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Hát Fideszesnek nem nevezném magam, az elég erős... A hasonszőrű pártok alatt azt értettem, hogy régóta léteznek, de már nem, vagy újra nem releváns pártok.
2020. máj. 20. 11:57
 18/24 A kérdező kommentje:
16# ha igazad lenne, akkor nyilvánvalóan azt írtam volna, hogy "az MSZP és más ellenzéki pártok"
2020. máj. 20. 12:00
 19/24 anonim ***** válasza:

Szóval DK-ra nem gondoltál, mert az új, Momentumra nem gondoltál, mert az új, LMP-re nem gondoltál mert az új, Párbeszédre nem gondoltál, mert az új. Akkor marad a Jobbik, de az még mindig nem elégíti ki a "hasonszőrű másik pártok" többes számát.


Maradjunk annyiban, hogy Fideszes vagy, csak nem sikerült letagadnod.

2020. máj. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
19# ajjaj. Nagy a baj nálad. Az MSZP- ből vált ki a DK és nem 1-2 éves párt az sem, sok benne a volt MSZP- s! A Jobbik kifejezetten régi, és most bizony sok szempontból MSZP- s utat jár be, pártszakadás, stb. Az LMP sem új párt ám, és Schiffer távozása óta kezd egyre jelentéktelenebb lenni, sajnos, nagyon kedveltem az akkori, a RÉGI, Schiffer- féle LMP- t, úgyhogy valamerre arra keresd a megoldást... egyébként nagyon nagyszerű, és vicces, hogy te kategórikusan ki mered jelenteni, hogy én Fideszes vagyok. Nem igaz, de higgy, amit akarsz. Majd az eurojackpot nyerőszámait is írd meg a sorsolás előtt légyszi.
2020. máj. 20. 12:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!