Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha most regisztráltatnám...

Ha most regisztráltatnám magam munkanélküli központba (aminek modern nevét nem tudom) akkor tudnának a közmunkán és a katonaságon kívül új munkahelyet kínálni ?

Figyelt kérdés
2020. máj. 24. 15:20
 1/9 anonim ***** válasza:
29%

Igen, van sok lehetőség általában, a közmunka csak a legutolsó eset ha 3 hónapig semmi más munkát nem fogadsz el amit ajánlanak/nem találsz magadtól.


Kvázi az életképtelen embereknek szól ez a megoldás, illetve azoknak akik 3 hónapig örülnek, hogy nincs meló, felveszik a támogatást utána meg elmennek közmnukára, hogy azért valami legyen.

2020. máj. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez biztos,hogy a katonaságon és közmunkán kívül még a fejletlen megyékben is tudnának az embernek még 8 általánossal is munkát adni ? Esetleg érettségivel ? Főiskolai végzettségem nincsen. Érettségivel jelenleg milyen munkát ajánlanának nekem ?
2020. máj. 24. 15:38
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
A munkaügyi központokban már nagyon régen leépítették azt a részt, ami a munkaerő-közvetítéssel foglalkozott. Annyi van, hogy a faliújságon mindig lóg pár álláshirdetés. Ne tőlük várd a megoldást!
2020. máj. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

Na figyelj!


Én 1995 óta vagyok a munkaügyi központban regisztrált állás-kereső!


KÉTSZER AJÁNLOTTAK EDDIG MUNKÁT!


Evvel szerintem mindent elmondtam ..

2020. máj. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hármas : Ezt életem során elég sokszor hallottam már !!! Akkor ők semmire sem jók ,de akkor miért léteznek ilyen intézmények ?
2020. máj. 24. 16:33
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

#4, #5-nek:


Azért léteznek, mert különböző értelmetlen tanfolyamok szervezésével igen szép profitot termelnek. Sokszor előfordult már hogy munkát kerestem náluk, és alig lehetett leállítani az ügyintéző tanfolyam-dumáját!


Munkát keres? Végezzen el egy tanfolyamot, és könnyebben talál! (a qrva anyátokat!)


Egyébként pedig az OKJ-s tanfolyamok használhatatlanok. Vagy piaca nincs, vagy ha van is, akkor a munkáltatók eleve úgy hirdetnek hogy:"OKJ-sek kíméljenek". XD


6 hónapos tanfolyammal szakképzett kőműves?

1 éves tanfolyammal híradás-technikai műszerész?


Bexarás.

2020. máj. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem csinálnak ezek a munkaügyi "központok", hivatalok az összeset meg kellene szüntetni.
2020. máj. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
4. Válaszoló! Ezt hogyan csináltad, hogy 26 éve munkaügyis regisztrációd van? Gondolom, mellette volt alkalmi-jellegű munka. (Ami nem tilos)
2020. máj. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A köz(rabszolga)munka pont azért van, hogy ne vállald el, és törölni tudjanak a nyilvántartásból. (Kozmetikázva ezzel a munkanélküli statisztikát.) Ha meg van olyan személy aki valamiért elvállalja a 300 ft-os rabszolga órabért akkor az megint csak kozmetikázza az adatokat.
2020. máj. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!