Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértetek azzal, hogy...

Egyetértetek azzal, hogy Varga Juditot nem engedi az EP felszólítani?

Figyelt kérdés

2020. máj. 25. 08:47
A kérdező szavazást indított:
Igen, egyetértek.
Nem, nem értek vele egyett.
49 szavazat
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
21%

NEM!


Az EU szabályzata nem mondja Ki, hogy csak a miniszterek szólalhatnak Fel, csak ezt szokták meg...JAAA AKKO annak úgy is Kell Lennie. 😀😂🤪

Nehogy má engedjünk mást is feszólalni, há az nem lenne szabályos...


Vicc az egész, a miniszterelnök úr, nem ért rá, ezért Varga Judit miniszter asszony elvállalta, de a junijó azt mondta, nem engedik.



#Huxit

2020. máj. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 belapus ***** válasza:
72%

Az említett hölgyet nem tiltották el a felszólalástól.

Amennyiben arra az ügyre gondolsz, amikor személyesen Orbánnal akartak egyeztetni és nem Vargával, akkor meg érthető, hogy nem voltak kíváncsiak a miniszter véleményére.

Ezekből kiindulva, számomra a szavazás értelmetlen.

2020. máj. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
33%

#2


Igen, de mivel a miniszterelnök úr, nem ért rá, ezért nem tudom miért miért esett volna nehezükre meghallgatni az Igazságügyi miniszter asszonyt, én nem értek egyet evvel a döntéssel (se).

2020. máj. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
29%

#2 "Amennyiben arra az ügyre gondolsz, amikor személyesen Orbánnal akartak egyeztetni és nem Vargával, akkor meg érthető, hogy nem voltak kíváncsiak a miniszter véleményére."

Honnan veszed hogy személyesen Orbánnal akart volna bárki is egyeztetni?

Szó sem volt semmiféle egyeztetésről. Orbánnak éppen úgy kérnie kellett volna a felszólalás lehetőségét, mint Varga Juditnak, és éppen úgy nem biztos hogy engedték volna neki. A korábbi hasonló üléseken is csak azért szólalhatott fel Orbán, mert a bizottság elnöke ezt megengedte.

Soha nem voltak kíváncsiak arra, amit mond, ez bebizonyosodott eddig minden alkalommal - csakis arra volt jó, hogy nyilvánosságot kapjon a bizottság ténykedése, mert Orbán miatt többen mentek el rá és sokkal többen megnézték a médiában.

Semmiféle egyeztetés nem volt, előre elkészült az ítélet, függetlenül a valóságtól meg attól amit Magyarország bármely képviselője korábban vagy akkor mondott, cáfolt, bizonyított és rendeztek ehhez az ítélethez egy ülést. Ennyi.

2020. máj. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
41%

#4


Hát ez az semmit se tudsz aztán az EU-t véded, az EUban Magyarországról volt szó ismét. (Na vajon már megint miért?(költôi kérfés.


[link]



Tudom,tudom. NEM számólt be róla a kedvenc médiád, de azért beküldöm.


Osztrák lap, szerint is Orbán Viktornak volt igaza.


[link]



Még Újhelyi István se értett egyet a junijó döntésével


[link]

2020. máj. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
60%
#5 Szeríntem rossznak céloztad a válaszodat. Gondold át még egyszer!
2020. máj. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
9%

Ki kell lépni az unióból!!!


Volt már itt a szovjet unió ,az se volt jobb ennél.


Szovjet unió:unió:itt álomásozó CCCP katonák,a magyar politikusok ignorálása,káros törvények stb.


Európai unió:itt álomásozó NATO katonák,a magyar politikusok ignorálása,káros törvények stb.


#HUXIT

2020. máj. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
78%

#6


Igaz. Félreértetelek, elnézést kérek. 😉

2020. máj. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
73%

#7


Nemcsak Szovjet unio volt, Babilontol kezdve a Medperzsan at Romaig...

Ezek hol vannak most?

2020. máj. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
64%

#9+


Nem csak Szovjetunio volt". Ezt úgy értem, hogy ezen kívül több más is volt, ami több száz évig állt, de belátták, hogy NEM müködik.

2020. máj. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!