Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértesz CSongrád megye...

Egyetértesz CSongrád megye nevének módosulásával?

Figyelt kérdés

2020. máj. 25. 19:01
1 2
 11/17 belapus ***** válasza:
62%
Hiányolom belőle a nemzeti jelzőt, mert manapság ez a módi.
2020. máj. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
35%
Bp is lehetne Liberováros
2020. máj. 26. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

Én most nézek vissza, elírtam valamit én a #3. válaszolóra írtam, hogy ő írta lényeget, nem arra, aki csak annyit írt, hogy tetszik neki. Épeszű ember hülyeségnek tartja és azt is tudja, hogy se értelem, se magyarázat mögötte, és tényleg semmi köze Trianonhoz.

Az már csak a gyakori furcsasága,hogy az olyan válaszolók, akik normális választ adnak a kérdésre kapják a lepontozást.

2020. máj. 26. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

A szegedi püspöknek hálálják meg, hogy Fidesz párti. A katolikus egyházmegyék más beosztásúak, mint a hivatalos megyék. A szegedi püspök hivatalosan Szeged-Csongrád egyházmegye püspöke.

A megyéket az 50-es években szervezték át és nevezték el. Én most Bács-Kiskun megyében lakok, de Pest-Pilis_Solt-Kiskun vármegyében születtem. Ezt is vissza kellene nevezni?

2020. máj. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
13/ sorszáma alapján ő a 4. mivel az első hozzászóló én voltam.
2020. máj. 26. 09:10
 16/17 anonim ***** válasza:
Abszolút fölöslegesnek tartom, de kimondottan nem zavar a dolog.
2020. máj. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Egyébként ha már trianonra akarunk "emlékezni" ezzel, akkor érdemes lenne jelezni hogy nem az egész Csanád vármegye van ma Csongrád megye területén. Lehetne például Csongrád-Nyugat-Csanád, vagy ilyesmi. Esetleg lehetne kreatívan kombinálni a két nevet ha már ennyire hasonlóak: Csangrád.
2020. máj. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!