Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A szakorvosok tulajdonképpen...

A szakorvosok tulajdonképpen megérdemlik az 500 ezres juttatást? Míg sokan fizetés nélkülin vannak?

Figyelt kérdés

Az egészségügyi dolgozók kapnak 500 ezer forintos "hálapénzt", mert a koronavírus járvány alatt jóval többet dolgoztak. Ezt mondta az operatív törzs. Azonban a járvány alatt nagyon kevesen max. 2-3 korház dolgozott koronavírusosokkal. Országszerte a szakorvosi rendelések teljesen leálltak. Ők a kisegítő személyzettel (ápolók, asszisztensek) ugyanúgy megkapták a fizetést munka nélkül és még a fél milliós korona prémiumot is. Ez mennyire hiteles így?


Van olyan korház, ahol kevesebb pénzt kaptak az orvosok, ápolók, mert nem kellett túlórázniuk sem, hisz nem volt szakellátás. Akkor most munka nélkül mindenki kapjon extra pénzt, míg az ország csődbe megy? Takarítók, iskolai konyhások, éttermesek töltik fizetetlen hónapjaikat eközben, ez mennyire kontrasztos?



2020. máj. 26. 19:21
1 2
 11/18 Fortissima Finguss ***** válasza:
29%
Az orvosok valójában pénzéhes sintérek. Nagyon nagyon kevés kivétellel. Tessék körbe kérdezni ismerősi körben. Amit írok az igaz. Seggbe rúgás érdemelnek meg kapát meg gereblyét a kézbe és kényszermunkát a rohadt állatoknak.Amúgy is leszarják az 500 ezer forintot, nekik az aprópénz.
2020. máj. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
27%
Majd háromszor meghajlok az egyre több olyan eü dolgozó előtt, akik csak kenőpénzért hajlandóak megmozdulni? Így is rengeteg tb-t fizetek. Amiért egyre több eü dolgozó ilyen, ezért sajnálom tőlük. Szépen nézne ki, ha a pék a kenyér árán felül csak csúszópénzért adna kenyeret.
2020. máj. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
31%

Igazából én nem bánom, hogy kapnak. Nekem mind1.

Csak nem értem az egészet. Az egész felhajtást körülöttük. A munkájukat végzik, amire felesküdtek. Elhiszem, hogy sokkal több a munka, de akkor is. Hálás is vagyok nekik, de nekem egy kicsit unalmas már.

🤷‍♀️

2020. máj. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
50%
Persze, hogy meg.
2020. máj. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
16%
Gyakorlatilag azért nem értem ezt az esetet, mert egy olyan megyében élek, ahol az egyik legkevesebb volt a koronavírusos betegek száma, akik közül egy sem volt az adott kórházban, ahová mennem kellett, mégsem volt rendelés, csak sürgősségi beutalóval, s ahogy megműtöttek (kisebb kimetszés, de nagyon fájt, csak helyi érzéstelenítőt adtak) már a műtét utan 5 perccel tessékeltek ki az utcára. A többi részletet nem is ecsetelném. Ezek után nem igazán értem, mire kapnak. Aki a koronavírusos betegekkel foglalkozott vagy a vakcina fejlesztésén dolgozott, annak ok, de a többieknek nem értem. Persze ez is szubjektív vélemény. Van, aki odáig meg vissza van tőlük, meg tapsolgatnak nekik. Na amiket én átéltem miattuk, nem ezek közé tartozom.
2020. máj. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nekem nem fáj, hogy megkapják.
2020. jún. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

"Mindeközben a takarítók, konyhások, éttermi dolgozók és még sokak fizetés nélküli szabadságon vannak hónapok óta, ami azt jelenti hogy még segélyt sem kapnak."

Miért ne kapnának??? Kérni kell, és kapnak!

[link]

2020. jún. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
89%
Az egészségügy dolgozók megérdemelnék a normális béreket. Amit kapnak, az felháborító és undorító. És nekem senki ne mondja, hogy nincs pénz, mert akkor Orbánék nem hordanák talicskával külföldre a milliárdokat. Én inkább a focistáktól sajnálnám a jó fizetést. Szart sem ér a magyar foci, mégis pazarolják bele a rengeteg lóvét.
2020. jún. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!