Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik gyalázkodnak, miért nem...

Akik gyalázkodnak, miért nem veszik számításba a sikereket?

Figyelt kérdés
Vannak sikerek és hazugság az a narratíva hogy nincsenek sikerek. Az emberekben, különösen a mai nehéz és fárasztó gondokkal teli világban, nem csak nálunk hanem mindenhol, jobban megmaradnak a negatív dolgok. Az emberek azt kérdezik hogy jó, de miért ne lehetne még jobb? Ami természetes, és ez egy egészséges gondolkodás és ez viszi tovább a társadalmat a fejlődéshez. De sokszor le marad a mérlegelés, az értékelés. Természetesen lehetne jobb, és erre az alapok meg is vannak rakva. Mert az okos emberek tudják, hogy alap nélkül nem áll meg a ház. Meg áll, de aztán egy kis szél is összedölti. Ma volt az az tegnap az Őszödi beszéd napja. Aki nem tudná, bár nem sokan vannak így csak mindenki másképp értelmezi, az a nap amikor Gyurcsányék egy szűk társaságban igazat mondtak, aztán ártatlan emberekre vezettek rá a lovas rendőröket, utánna pedig szemeket lövettek ki, az igazság nevében. De hát így van, ha az emberek csak egyszer hallanak valakit őszintén beszélni, előtte meg utánna csak hatudozik össze-vissza, az emberek fellázadnak jogosan, elpártolnak tőle, tetejében aztán 2006-ban még megszoritások is voltak, nem érezték a válukon hogy valami is jobban működne aztán ez addig fajult hogy évekkel később, még is lemondott Gyurcsány. Persze lehet mondani hogy ott volt a 2008-as válság is, de az emberek nem voltak hülyék annyira hogy ne lássák át hogy nem ütött volna akkorát a válság ha nem generáltak volna maguknak előtte is válságot, az csak egy erős rúgás volt 2008 ami belökte az országot a szakadékba, lehet nem is lett volna olyan nagy baj, vagy amit akkoriban mondtak elkerülhette volna az országot a válság ha felkészültek volna rá. Hogy miért fontos erről beszélni??? Mert a jelenlegi mai napi helyzet is lehetne sokkal jobb, ha ez nem tőrtént volna így. De talán nem is baj ha így történt. Ugyanis nem lehet mindent csak gazdasági alapon megközelíteni. A jelenlegi kormány nem csak belpolitikában jobb, hanem külpolitikában is, és kisebbség politikában is. Ugyanis még a Gyurcsány kormány 2004-ben a magyar kisebbségek ellen uszított, a jelenlegi kormány a kisebbségek mellett van, és felkarolja őket, ezzel új gazdasági és stratégiai partnereket fordítva maga mellé. De el lehet mondani hogy rengeteg új munkahelyet teremtettek, és teremteni is fognak, hiába volt a koronavírus világ leállítás aminek nem titok, hogy még most sem tudjuk az okát és a kiváltóját! Mi sem bizonyítja hogy a kormány jól kezelte a válság helyzetet, hogy az ellenzék számos politikai megnyilvániláson keresztül tudat alatt vagy tudatosan is kimondta hogy sajnálja hogy a magyar számom adatok jobbak. Eddig is hallottunk olyan nem hiszem hogy tudatos elszólasokat, és porhintéseket hogy bárcsak jönne válság, ami tönkre teszi az országot. Most itt volt. Akkor bár csak még több halott és fertőzöttek lettek volna. "Sajnos Magyarország sem áll ebben rosszul" Vagy bár még egyszer vissza térne a koronavírus. Ha ez nem tünt fel, lehet én nézem sokat az ATV-t! Szó ami szó jelenleg egy sokkal jobb kormány van, csak ezt nem merik vagy akarják kimondani. Mi tudja mi okból.

2020. máj. 26. 23:59
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
61%

Jajj, már megint gyurcsány... nem maradhat ki soha...

"politikai megnyilvániláson keresztül tudat alatt vagy tudatosan is kimondta hogy sajnálja hogy a magyar számom adatok jobbak" Esetleg egy példát tudnál linkelni? A tudatalattiról persze nem tudsz, mert csak neked vannak ilyen képességeid, hogy látod másoknak mi zajlik le a tudatalattijukban, de tudatosat esetleg.

A többit nem olvastam el, csak bele-beleolvastam, mert lehetetlen elolvasni. Ha esetleg tagolni tudnál, talán lenne aki elolvassa.

2020. máj. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Magyarország sem áll ebben sajnos rosszul. [link]
2020. máj. 27. 00:09
 3/28 anonim ***** válasza:
80%
Igazad van! Én nézem a sikereidet is! Csak minden huszadik szavad leírásánál van gondod. Haladsz a helyesírással! Gratulálok! Csak így tovább!
2020. máj. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 LazyJones ***** válasza:
76%
#1 Én sajnos végig olvastam, de tök feleslegesen. Csak a szokásos skizofrén "a fityisz a legjobb, most mknden szép, debezzegagyurcsány" kaliberű propaganda, némileg bővebb lére eresztve, mint a szokásos 4 mondatos sablonszöveg. Mint amikor Türhő Pista bácsi a nyolcadik feles után elkezd savat hányni a kocsmában.
2020. máj. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Nekem épp annyira elegem van a Fideszezésből, mint nektek Gyurcsányozásból. Én értelmesen megfogalmaztam egy kérdést, amik egyébként illenek rátok már a válaszaitokból ítélve is. Szóval ennyit erről!
2020. máj. 27. 00:34
 6/28 A kérdező kommentje:
meg fogalmaztam problémákkal*
2020. máj. 27. 00:36
 7/28 anonim ***** válasza:
82%
Borzasztó volt végigolvasni,ettől agyrákot lehet kapni ... kérem vissza ezt a 40 másodpercet az életemből .
2020. máj. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
80%

TLDR orbán a kisebbik rossz, szavazz rá


Amúgy az, hogy a 27%-os adót nem sikerül teljesen lenyúlniuk, hanem néha véletlen értelmes dolgokra költenek belőle, szerintem inkább inkompetenciára vall. A népnek tehetséges tolvaj járna

2020. máj. 27. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Aki Gyurcsányhoz méri magát, az annyit is ér!
2020. máj. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

"Akik gyalázkodnak, miért nem veszik számításba a sikereket?"


Mert még nem hallottak Mészáros Lőrincről, Tiborcról, Rogánról, Vajnáról, Kósáról és a többi fideszes sikertörténetről.

2020. máj. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!