Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az Újpestért Egyesület jobb-...

Az Újpestért Egyesület jobb- vagy baloldali?

Figyelt kérdés
2010. júl. 30. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:

nem csípem ezt a jobb vagy bal meg hasonló címkézéseket.


de amúgy az ilyen politikai "szakmák" szerint a focista rajongókat jobboldalinak titulálják.


a jobb oldali embereket a hevességgel ,agresszióval, szókimondással, stb-vel ruházzák fel általában.


pl a náci párt jobb oldalinak számított végülis. a kommunista pártok pedig bal-nak. általában a jobb oldaliakban t9öbb a fiatal, a bal-ban az idősebbek, nyugdíjasok.


ergó újpesti azaz focista egyesületre a jobb oldali illene rá ezek alapján, de nem tudom, hogy mi ez az egyesület és van e köze egyáltalán a politikához.

2010. júl. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az Újpestért Egyesület jelöltje jelenleg Újpest polgármestere, szóval igencsak van köze a politikához.:D
2010. júl. 30. 13:25
 3/4 anonim ***** válasza:

A válasz írója 73%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 13:17

ezt melyik ujjacskádból szoptad? méghogy a jobboldali (klasszikus értelemben konzervatív) pártokban több a fiatal-.-

amugy én sem szeretem a cimkéket, mert ma már nem helytállóak! ma már az egész megfordult

2010. júl. 31. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

a jobb nem konzervatívabb a baloldalnál.


nálunk a baloldal a kommunizmus volt, mondjuk így, vagyis a szocializmus. bal volt az mszmp mszp mdf fKgp stb.


baloldal az igazi konzervatív.

erre jött rá egy lázadó eszme az lett a jobb oldal. A punkos korszak, tudod a punkok jobboldalinak számítottak, gondolom ezt nem tudod. Nagyon régen Orbánék és lázadók voltak, lázadó fiatalok. Nem véletlenül FIDESZ, mert "Fiatal Demokraták Szövetsége" volt a nevük. az már más, hogy mára totál átalakultak egy gusztustalanabb formává, de ezt hagyjuk is most. Ma még nagyon sokan jobboldalinak hiszik őket, ezért (is) támogatják.



A jobboldaliságot pont a lázadás, a pörgés jellemzi, a szókimondás, a kisebb visszafogottság, (említettem a punkokat)

2010. júl. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!