Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez tényleg komoly? 😟

Ez tényleg komoly? 😟

Figyelt kérdés

„Bünösök közt cinkos, aki néma!” felütéssel osztotta meg gondolatait Facebook-oldalán Farkas Gergely.


„A mai nappal kiléptem a Jobbik Frakciójából. A továbbiakban nem kívánok asszisztálni Jakab Péter és csapata tevékenységéhez, amely végképp politikai és erkölcsi züllésbe sodorta ezt a régen szebb napokat látott pártot. A mostani Jobbik már nem az én közösségem”


– írta Farkas, aki aztán részletes indoklással is szolgált Jakab Péterék tevékenységére utalva.


„Nem az én közösségem az, ahol egy nemzeti-konzervatív párt elnökeként Jakab Péter számtalan belső fórumon kijelentette, hogy nem hajlandó jobboldali, nemzeti gondolatokat elmondani beszédeiben, felszólalásaiban, mondván, hogy »azzal baloldali szavazókat riasztanánk el«” – emeli ki, ahogy azt is megjegyzi: „Jakab Péter most hétfői felszólalásában már a külhoni magyaroknak adott támogatást kritizálta”.


Forrás

[link]



Tehát a Jobbik, már nem konzervatív, se nem kereszt(y)én(y), se nem nemzetállam párti? 😢


😡



#Nemengedünk🇭🇺 #Kiálunkakereszténységmellett🛐 #Krisztuskövetővagyok 🛐
2020. máj. 28. 22:00
A kérdező szavazást indított:
Ez felháborító, a Jobbik elszúrta, már egy ideje a baloldaliakkal haverkodnak.
A Jobbik helyesen tette, amit tett.
Egyéb, leírom
14 szavazat
 1/10 A kérdező kommentje:
*kiállunk
2020. máj. 28. 22:01
 2/10 anonim ***** válasza:
39%
Napi komédia.
2020. máj. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
At utóbbi néhány évben téli álmot aludtál?
2020. máj. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
33%

Lehet úgy vannak a belső vezetők, a párt 600 milliós adosságát sosem tudják visszafizetni, az egyetlen karakán vezető, Vona elment, ezzel a párt ereje is, minek foglaljanak 15-20 helyet a parlamentben, inkább szépen feloszlatják a pártot, lmp, mszp 2022ben nem fogja elérni az küszöböt, így egyesítve a Momentum által az ellenzéket.

Gyurcsány és a Dk nem fog sok vizet zavarni ezután sem, mivel a lakosság nagy többsége utálja.

Így lenne egy:

- 40-50%os Fidesz

- 30-35%-os Momentum

- 10-15%-os Dk

- 5-10%os Migatyánk

2020. máj. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%

" A továbbiakban nem kívánok asszisztálni Jakab Péter és csapata tevékenységéhez, amely végképp politikai és erkölcsi züllésbe sodorta ezt a régen szebb napokat látott pártot. A mostani Jobbik már nem az én közösségem"

De persze a múlt heti jobbik még az volt.

Az első kilépőknél állt fen ez a helyzet, amikor pl. az alapítók hagyták ott a pártot. Még az is belefért valamennyire - de már neccesen, amikor Duró Dóráék távoztak a jobbikból és hasonlóval jöttek, De már Volner magyarázkodása is nagyon necces volt, pedig őt, mint politikust mindig is tiszteltem és őt még bevette a Mi Hazánk, tehát ők elfogadták és ez a lényeg, nem egy kívülálló véleménye, mint az enyém.

Azóta viszont eltelt másfél év és a jobbik közösen indult a választáson a dk-val meg az mszp-vel. Ezek után jönni azzal a mesével, hogy ez a jobbik éppen most, ezen a héten vált vállalhatatlanná, nem kicsit nevetséges.

Vállalta volna ő továbbra is ha nem Jakab lesz a főnök akivel ellentétben állnak.

2020. máj. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%

„Jakab Péter most hétfői felszólalásában már a külhoni magyaroknak adott támogatást kritizálta”

Azért csak szólok, az összes parlamenti felszólalás jegyzőkönyvezve van és nyilvánosan elérhető. Mi is hangzik el?

Csupán a Mongóliában és Kirgizisztánban történő munkahelyteremtés, miközben itt százezrek vesztik el a munkájukat. Persze ott aztán bőven akadnak külhoni magyarok...

Bárki megnézheti:

[link]

(csak úgy mellékesen, az összes laptopon Trianon100-as logó van)


Ezek után nem csodálom, hogy tisztogatás zajlik a pártban. Hulljon a férgese!

2020. máj. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jobb később, mint soha!
2020. máj. 29. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
8%

"Gyurcsány és a Dk nem fog sok vizet zavarni ezután sem, mivel a lakosság nagy többsége utálja."


Kb. a fele, a másik fele pedig a fideszt utálja - nem kicsit, hanem nagyon!

2020. máj. 29. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
60%
Én is úgy látom, hogy sokan utalják a DK t, de hogyha Gyurcsány a legerősebb ellenzéki pártként fog tudni nekimenni a választásoknak, amire van esély, akkor nagyon sokan az utálatuk ellenére is DK ra fognak szavazni, pusztán a Fidesz gyűlöletük miatt...
2020. máj. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Csak próbálják kimagyarázni, mert már nincs ott a Védőszent Vona, hogy megvédje őket az elszámoltatásoktól, stb. Már nincs az, hogy aki jóban volt Vonával az bármit megcsinálhat.

Novákék is azért léptek le, mert nekik már évek óta kifele állt a rúdjuk, mindenki támadta a Jobbikon belül őket, csak Vona nem engedte kirúgatni őket amiatt, hogy Novák működtette a Kurucos oldalt.

Már akkor sokak szemében hiteltelenné vállt a Jobbik, mert a lopások ellen szólalt fel, aztán Novákék próbálkoztak be azzal, hogy ő meg Dóra külön-külön próbálják felvenni a lakhatási támogatást, stb.

Ezek azért lépnek le, mert már fogy a párt pénz, így nincs miből lopni. A legtöbbjük amúgy is csak beépített Fideszes volt, akik besúgtak Orbánnak meg bomlasztották a pártot. Ahogy előttem írták évekkel ezelőtt elkezdtek már a baloldallal együtt dolgozni, eddig nem zavarta őket csak most?

2020. máj. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!