Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar ellenzéki szavazótábo...

A magyar ellenzéki szavazótábor miért nincs tisztában a "tolerancia", és az "érvekre épülő vita" mint fogalmak valódi jelentésével?

Figyelt kérdés

2020. máj. 29. 21:16
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:
59%

"Láthatjuk ezeket a nagy vitákat?:)"


Persze, gyakori politika kategóraia és válogathatsz kedvedre. De az előttem szólók egyike meg is jósolta, hogy érvek helyett már megint a gyurcsányozással fogtok jönni, és ez is történt. Annyira kiszámíthatóak vagytok. De példának okáért ezt a vitát is éppen elveszítetitek. Itt kifejtették, hogy miért hülyeség az MTA - val példálózni, egyrészt, mert a személy, akinek a neve ehhez köthető, a fidesz kormányzása előtt mondta ezt, másrészt az aki ezt mondta, éppen, hogy fideszes jelenleg.


Ne ámítsátok magatokat srácok, mintha nem lenne nyilvánvaló, hogy a zsidózáson kívül nem igazán vannak érveitek.

2020. máj. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 A kérdező kommentje:
Én kíváncsi lettem volna a témakörökre, de ilyenkor mindig elillannak a válaszolók. Vajon miért?
2020. máj. 30. 17:29
 23/64 anonim ***** válasza:
35%

Még mindig nem látom a nagy vitáid.

Jah, hogy neked is csak a szád jár.

2020. máj. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 anonim ***** válasza:
23. Nem fogom neked belinkelni a megválaszolt kérdéseimet, mert tudom, hogy csak a hülyét játszod. Pontosan tudod miről van szó, ha már ehhez a kérdéshez hozzászóltál. De amúgy nem tudom mit kell linkelni. Itt vesztettétek el az egyiket, ez a konkrét példa. Vagy nektek ilyenkor szelektív az olvasási képességetek? A hosszú válszokban itt leírták előttem. Ja, hogy ahhoz végig is kéne olvasni, de az első három mondatnál már képzelem, ahogy habzó szájjal kezditek ütni a klaviatúrát.
2020. máj. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 A kérdező kommentje:

#24

Éppen szalmabábokkal dobálózol. Khömm...vita. De feldobhatok én is témákat, ah már te egyet sem említesz. Így kényelmes? Vagy dobálózzak szalmabábokkal, mint te?

2020. máj. 30. 20:20
 26/64 anonim ***** válasza:
31%

Ne legyél már nevetséges.

Előadod itt magad, hogy nem tudtad a vitát folytatni, mert nem volt kivel.

Erre én jelentkezek és sehol semmi.

Nem csináltál magadból hülyét, dehogy.

2020. máj. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 anonim ***** válasza:

Ilyet nem mondtam :) . De akkor miről vitatkozzunk gyerekek? Kérdező, a szalmabáb érvelésről érdemes lenne tudnod, mit jelent, ugyanis téma nélkül nem lehet szalmabábérvelni, márpedig miután szépen elhallgattatok az MTA - s témáról (ezzel egyben azt is demonstrálva, amit mi eddig mondtunk), mintha mi sem történt volna, nem volt témánk.

Lehet terelni a témát és tudomást sem venni arról, amit harmadszorra írok le, de ezzel csak egymás sggét nyaljátok. Ez lenne a fideszesek taktikája, kussolni? Terelni? Irónikus, pont, mint a pártjuknak.

2020. máj. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 anonim ***** válasza:
17%

Nekem te szalmabábozz, mert az előbb állítottál valamit, most még nem tudod bizonyítani.

Inkább kussolj el...

Hihetetlen a pali, még neki jár a szája meg fideszezik:D

Beszarok.

2020. máj. 31. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 anonim ***** válasza:
*ne
2020. máj. 31. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 A kérdező kommentje:

#27

Az akadémiáról, csak annyit írtál, hogy be van darálva, na meg annyit, hogy hagyjuk már Kókát, ő is régen volt. De a 2006-os dolgokkal még a mai napig lehet dobálózni, mert az nem volt régen, és ott is fideszesek hőzöngtek. Fura ellenzéki kettősmérce.

Elolvastad egyáltalán a 2019. évi LXVIII. törvényt az MTA-val kapcsolatban?

"Az Akadémia elnöke kétévenként beszámol az Országgyűlésnek az Akadémia munkájáról, és ennek érdekében rendszeresen felméri és értékeli az egyes tudományágak hazai eredményességét és nemzetközi megítélését.” - az ilyen jellegű módosításokkal szerintem semmi probléma nincs.

Az MTA valami szent tehén, hogy soha ne lehessen átszervezni?

AZ ELKH működését pedig továbbra is az MTA-nak kell biztosítania.

2020. máj. 31. 11:29
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!