Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar ellenzéki szavazótábo...

A magyar ellenzéki szavazótábor miért nincs tisztában a "tolerancia", és az "érvekre épülő vita" mint fogalmak valódi jelentésével?

Figyelt kérdés

2020. máj. 29. 21:16
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
62%

39-es, nyilván azt csinálta, amire számítottam (ezért nem írtam neki linket én sem eddig).


Primitív fideszes, szegény. Megkereste a hozzászólásaimat és lepontozta! :-)))


Erre kellenek nekik a linkek. Nyilván sejtettem, hogy ezt akarja csinálni, ismerem a gerinctelen fajtájukat, de annyit lovagolt rajta, hogy adtam egy linket, örüljön! Ahogy ide beírtam rá öt percre le volt pontozva az ottani hozzászólásom! :-))))


Mindenesetre te ne adj neki linkeket, mert ugyanez a célja vele, nyilván...


Istenem, milyen mélyen vannak szerencsétlenek, erkölcsileg és szellemileg...


És ők beszélnek "toleranciáról", meg - pláne - észérvekről! Az ember nem tudja, sírjon vagy nevessen azon, hogy ilyen színvonalú "emberek" között él...

2020. máj. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 anonim ***** válasza:
28%

Nem tudom miről beszélsz.

Nem látom, hogy bármit belinkeltél volna a nagy alkotmányjogodról.

Vagy mit gondoltál, hogy majd bemondásra elhiszek neked mindent?

Ott se linkelted be a forrásokat, szal csak a szokásosat tudom mondani:

Inkább kussolj, mert ez már nagyon az alja.

2020. máj. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 anonim ***** válasza:
59%
42. Belinkelte a válaszoló az egyik vitáját, te meg patkány vagy, szóval ezért odamentél és lepontoztad. Fideszes, ne ámítsd önmagad, senkit nem versz át, itt te vagy a szenny.
2020. máj. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 anonim ***** válasza:
59%
43. És ezt nem azért mondom, mert fideszes vagy, hanem az "érvelésed" ezt árulja el rólad.
2020. máj. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 A kérdező kommentje:

"Mikor egy tételmondadot kell cáfolnotok, akkor az nem szokott valid taktika lenni, hogy visszakérdeztek, visszapasszolva a bizonyítás kényszerét, ráadásul egy eltérő téma kapcsán. Nem akarom újranyitni az MTA vitáját, amire céloztam akartam vele az az, hogy erőszakkal lettek végigverve a változtatások, érdemi tárgyalás és érveken alapuló vita nem volt a fidesz részéről."



"Miután hónapok alatt sem sikerült kompromisszumra jutnia az MTA-nak és a Palkovics László vezette Innovációs és Technológiai Minisztériumnak (ITM)..."


Ez mi, ha nem egyeztetés? Kitalálom...ellenzéki felfogás szerint ez kínvallatás volt.

Az optimalizáció és átszervezés pedig minden esetben bedarálást vagy kivégzést jelent.

Mint látjuk, volt konzultáció. Elolvastam az aktuális törvénymódosítást, és az érintettek interjúit.

2020. máj. 31. 17:09
 46/64 anonim ***** válasza:
75%

"Ez mi, ha nem egyeztetés? Kitalálom...ellenzéki felfogás szerint ez kínvallatás volt."


Hogy ez pontosan micsoda, csak te tudhatod, lévén nem tudom honnan idéztél. Honnan idéztél?


"Ez mi, ha nem egyeztetés?"


És azok micsodák, amiket én hoztam fel példaként? Az egyeztetés =/= észérveken alapuló vita automatikusan.

[link]


"Az optimalizáció és átszervezés pedig minden esetben bedarálást vagy kivégzést jelent."


Szerintem te még a magánszektorban sem lehetsz valami magas beosztásban, ha tényleg ezt hiszed. De nem akarok előítéletes lenni.

2020. máj. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 anonim ***** válasza:
28%

Jaj, nem adja fel

Viszont, hogy a te érvelési hibád oldallal példálózik, elmond mindent.

2020. máj. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 anonim ***** válasza:
41%

"ezért odamentél és lepontoztad. Fideszes, ne ámítsd önmagad, s"


Igen, odamentem ráadásul egy kotla dízellel.

:D

Ez beteg.:D

2020. máj. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 anonim ***** válasza:
45%

Annyira idegesítő hogy nem jelzitek kinek szól a válaszotok.

Olyan nehéz lenne a válasz elején jelezni hogy éppen kinek szól amit írtok vagy melyik hozzászólásra reagáltok?

2020. máj. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 anonim ***** válasza:
59%
Fideszes, hol vannak az érveid? Még mindig ámítod magad? Ne vagdalkózz, hanem érvelj. Attól, hogy figyelmen kívül hagyod a mieinket nem leszel előrébb.
2020. máj. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!