Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fiatalok! (16-30) Milyen...

Fiatalok! (16-30) Milyen ideológiát vallotok?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz a társadalom, ha majd mi leszünk hatalmon. Szerintem a fiatalokban van a jövő és nem a félig múmia 50-80 éves bácsikákban és nénikékben, akik még csak nem is haladó szelleműek és még egy teljesen másik világban nőttek fel, teljesen más elvekkel, mint amik a jelenlegi világunkban aktuálisak és előre vezetők lennének.

2020. jún. 1. 14:01
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/78 anonim ***** válasza:
91%

Konzervatív centralista, de leginkább korrupcióellenző, ha az megvan, akkor beszélhetünk ideológiákról.


De ki tudja, 16 évesen még jobboldalinak mondtam volna magam.

2020. jún. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/78 anonim ***** válasza:
73%

"nem a félig múmia 50-80 éves bácsikákban és nénikékben, akik még csak nem is haladó szelleműek és"

Annyira bírom amikor valaki azt hiszi, hogy az idősebbek eleve öregnek születtek és hogy ők maguk meg mindig fiatalok maradnak.

Ki kell ábrándítsalak kérdező. Aki most 50 éves, az a rendszerváltáskor éppen hogy csak befejezte a középiskoláját, már alig-alig tapasztalt meg valamit az előző rendszerből és éppen hogy ők, mint fiatalok alakították át ezt az országot.

Aki most 60 éves, azok a rendszerváltók, ők voltak azok, akik eléggé haladók, modernek voltak ahhoz, hogy már szembe is merjenek szállni az állampárttal és az egész rendszert megváltoztassák, hogy neked, mai fiatalnak már ne abban a diktatúrában kelljen felnőnöd.

Akik most 80 alatt vannak, ők voltak azok akik ezt az országot eljuttatták oda hogy beléphetett az EU-ba, hogy te már az életedet uniós tagként élhesd, szabad átjárással más országokba, hogy te dönthesd el hogy hol akarsz tanulni, dolgozni, élni.

Nem mellesleg csaxólok, hogy nem egy új app kitalálása a nagyon tuti és haladó gondolkodás, hanem létrehozni a semmiből a számítástechnikát, az elektronikát. Az általad olyan nagyon lenézett "félig múmiák" voltak azok akik neked mindazt kitalálták, ami addig nem is létezett még elméleti szinten sem, hogy te már csak használhasd, fejleszthesd.

2020. jún. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/78 A kérdező kommentje:
Na ez már tényleg feldühít! Nem 1980-at írunk, hanem 2020-at. A fiatalok hozzák el a jövőt, az idősek meg élvezik azt hogy eltartjuk őket. Ez a természet rendje. Pl. FOGYESZ-ben egy haladó szellemű sincs, mind elnyomó, imperialista, autoritáriusak. Utálom a múltat és azt el kell törölni.
2020. jún. 1. 15:31
 14/78 A kérdező kommentje:
Megint idekeveredett egy vagy a nagymama kedvence vagy a 100 éves bácsi.
2020. jún. 1. 15:32
 15/78 A kérdező kommentje:
Én is elvonulok majd ha 60 éves leszek és nem én akarom majd azt a világot irányítani, ami később lesz.
2020. jún. 1. 15:41
 16/78 anonim ***** válasza:
28%
Teljesen konzervatív jobboldali vagyok. Ideológiailag a Mi Hazánk és a Fidesz áll hozzám a legközelebb, de ha lenne egy olyan párt, ami zászlójára tűzné a Habsburg restaurációt és a feudális alapon működő Magyar Királyság helyreállítását, azt támogatnám.
2020. jún. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/78 anonim ***** válasza:
15%
A mai fiatalokra egy pohár vizet nem bíznék rá. Más se érdekli őket csak a bulizás meg a telefon nyomdosás. Gusztustalan lusta alja generáció. A mi időnkben ilyen tiszteletlenség meg se fordult a fejünkben. Mi tudtuk mi a tisztelet, alázat, dolgosság! Ezeknek meg csak az lmbtq meg egyéb baromságokon jár a fejük. A világ megérett a pusztulásra!
2020. jún. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/78 A kérdező kommentje:
A kettő utolsó idióta! Utolsóelőtti, meg széljobber.
2020. jún. 1. 15:53
 19/78 A kérdező kommentje:

*utolsó előtti

Én egyébként kommunista vagyok és nyíltan vállalom. Ráadásul anarcho-kommunista.

2020. jún. 1. 15:54
 20/78 anonim ***** válasza:
19%
Hát, ezzel 100 évet késtél, kiskomcsi.
2020. jún. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!