Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar baloldali pártok,...

A magyar baloldali pártok, politikusok hogyhogy nem szólalnak meg a George Floyd ügyben?

Figyelt kérdés

Nyugat-Európában is rendeznek tüntetéseket, Londonban és Németországban is az amerikai nagykövetség elé vonultak és sok politikus, híresség, nagyvállalat felszólalt az ügyben pl. Google, Apple, Spotify stb..


Azért pl a Momentumtól elvártam volna, hogy reagálnak valamit. Csalódtam bennük.


Az is érdekes, hogy instán a legtöbb külföldi influenszer kiposztolta a fekete hátteret, viszont magyaroktól egyet sem láttam. Ebből is látszik, hogy nyugaton mennyivel más az értékrend, ott fontos a szolidaritás és hogy segítsük egymást.



2020. jún. 3. 12:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az miféle segítség lenne? Nem fektétlen azzal fejezi ki az ember a szolodaritását,hogy az utcára vonul.

Egyébként is holnap Trianon évfordulója van...

2020. jún. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Messze álljon tőlem, hogy én védjen a magyarországi baloldali pártokat, de ebben az esetben azt kell mondanom, hogy szerintem nem ezzel, vagyis ezzel nem kell( ene) foglalkozniuk.
2020. jún. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!