Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Na ti ma 16:30-kor megálltok...

Na ti ma 16:30-kor megálltok egy percre, emlékezvén Trianonra?

Figyelt kérdés
nem csak a fővárosban, országosan

2020. jún. 4. 06:11
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
82%
Érdekes, hogy minden kérdés le lett szavazva, még az is, ami valóban hasznos, vagyis őszinte válasz, és nem trollkérdés. Szerintem egyaránt hasznos válasz az igen is és a nem is, nem az jelenti a hasznosat, hogy egyetértesz-e vele, vagy sem.
2020. jún. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
70%
*trollválasz (nem trollkérdés)
2020. jún. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
31%
Nem a megemlékezés a gond, hanem hogy nem csak egy napon van róla szó, van akinek ez a kedvenc témája. E miatt nem emlékeznek meg sokan, mert elegünk van abból, hogykötelező jelleggel "ősmagyarkodni" kell.
2020. jún. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
71%

#11

Hiába a megújult felület, ha a felfogás maradt a régi..

2020. jún. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
62%
Természetesen ha tehetem, megállok egy percre. Normális ember így tesz.
2020. jún. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
36%
Nem fogok megállni, számomra nem jelent semmit Trianon, semleges téma. Jobban mondva darázsfészek téma, ezért nem is beszélek róla, mert nem tartom teljesen igazságtalannak.
2020. jún. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
56%

#16 Hát szerintem sok igazságtalanság van benne. Tény, hogy nagyon bonyolult és összetett kérdés az egész, vannak előzmények, és nem csak annyi, hogy azok a szemetek jöttek, és jól kicsesztek a magyarokkal minden ok nélkül. A magyarok sem bántak tisztességesen a kisebbségekkel, és emiatt nagy volt a feszültség, aztán ugye a háborúnál sem a legjobb szerepben voltunk

Viszont tény, hogy abból a szempondból nagyon is durva volt az egész, hogy magyar többségű településeket is simán elcsatoltak.

Ha azt mondják, hogy az elcsatolni szándékozott területeken népszavazást tartanak, és 50%-hoz kötik a maradást, az már valami, de nem sok ilyen volt.

2020. jún. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
Nopey nope
2020. jún. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
55%
Meg fogok!
2020. jún. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
69%
Most már utána vagyunk, de természetesen megálltam.
2020. jún. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!