Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért tartja sok ember felesle...

Miért tartja sok ember feleslegesnek a Trianonról való megemlékezést?

Figyelt kérdés

Akik feleslegesnek tartják mind azt mondja, hogy ne foglalkozzunk a múlt dolgaival, inkább koncentráljunk a jövőre.

De akkor az október 23., március 15-ei ünnepségek, és megemlékezések nem feleslegesek, mert ennyiből azokat is töröljék el.

Én szerintem fontos, hogy tisztában legyünk a történelmünkkel, és a nemzetünk múltjával, és vannak olyan magayr ünnepek, amiről fontos megemlékezni, ezt nem úgy értem, hogy szomorkodni miatta egész nap, de azért észben tartani, és nem olyanokat mondogatni, hogy "Mit kell a múlton rágódni?"


De mondom az a legfurább, hogy azt még nem hallottam senkitől pl. március 15., vagy október 23. kapcsán, hogy azokkal kapcsolatban sem kell megemlékezni. Csak a Trianonnal kapcsolatban hallottam, hogy felesleges. Akkor a többi nemzeti ünnep miben más?



2020. jún. 4. 16:11
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
49%
Mert számukra felesleges, ennyi.
2020. jún. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
39%

Remélem arról a napról is meg akarsz emlékezni, amikor a magyarok vették el a honfoglalás során más népektől ezt a földet. Vagy mikor Zsigmond vagy épp Mátyás hódított el olyan területeket mint Dalmácia és társai.

Ja, hogy csak akkor tragédia valami hogyha a magyaroktól vesznek el valamit, ha a magyarok vesznek el másoktól az rendben van. Értem én. Kettős mérce, magyar felsőbbrendűség, szokás szerint. Tudjuk kinek a hitvallása ez.

2020. jún. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
47%

a második válaszoló jól mutatja a csak RTL híradóból tájékozódó kádár-rendszer sérült DK-s prolit


láthatóan előbb kibukott az általános iskolából minthogy a XX. századhoz egyáltalán elértek volna

2020. jún. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
25%
Benézted barátom, a monitoron keresztüli fidder diagnózis nem működött, rohadtul ki nem állhatom Gyurcsányt, de hát megszoktuk, fidderkéknek ennyi érvük van, ha valaki nem O1G fan akkor tuti csak Dk-libsi lehet. Szánalmak vagytok de úgy istenigazából, miattatok röhög ezen az országon az egész világ.
2020. jún. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
20%
Ne égesd magad jobban azt tudom javasolni. Egy egysejtű szellemi szintét is sikerült alulmúlnod, büszke lehetsz, igazi fidesz szavazó! Hamisítatlan. Ennyi ésszel nem csodálom hogy tapsolsz hozzá hogy rabolják az országot. Ez neked dicsőség. Sipákold csak trianonodat, foglalkozz a 100 évvel ezelőtti gondokkal, azok úgyis aktuálisabbak mint 2020!
2020. jún. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
25%
!rabójják a óóórszágot!! azonnal zárjuk be lölő üzemeit!! azóóónnal!! 444 négynégynégy
2020. jún. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
36%
Mert a Trianonról való emlékezés nem vezet sehová, csak értelmetlen gyűlölködéshez és hörgéshez például Kövér Lackó beleröfögte a magyar éterbe, hogy a baloldal árulása miatt lett Trianon.
2020. jún. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
34%

Igen, igazad van, hülye aki foglalkozik az aktuális problémákkal. Mennyivel kifinomultabb és szerteágazóbb a fidesz érvkészlet:

soros!brüsszel!migráncs!gyúrcsány!jarácsony!trianon!libsik!

Komolyan nem is tudja az ember melyiket válassza...

2020. jún. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
34%
Mert magyargyűlölők.
2020. jún. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
39%

"a baloldal árulása miatt lett Trianon."


ami egyébként történelmileg és erkölcsileg is valós

ha trianonhoz nem csak magát a békediktátumot, hanem a komcsik mukásságát is ide soroljuk akik megteremtették a "határon túli" és a nem határon túli magyar fogalmát, ahelyett hogy következetesen egységes magyarságról beszéltek volna

2020. jún. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!