Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a magyar gazdaság összeszar...

Ha a magyar gazdaság összeszarná magát teljesen, és te is tartósan munkanélküli lennél, akkor kiköltöznél külföldre?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

Elég csöves a fegyvertárunk a válság ellen, mert minden eddigi "jól menő" iparágunk válság érzékeny volt. Gyakorlatilag nem maradt semmink.

Ha úgy alakulna a helyzet, hogy te is tartós munkanélküliség útjára kerülnél, akkor hajlandó lennél elhagyni az országot?



2020. jún. 12. 15:40
A kérdező szavazást indított:
Már egyébként is külföldön élek
Válságtól függetlenül is menni akarok külföldre
Csak akkor mennék ki külföldre, ha munkanélküli lennék és rákényszerülnék
Itthon maradok mindenképpen és ha kell a jég hátán is megélek valahogy
Egyéb válasz
36 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
60%

"Ha a magyar gazdaság összeszarná magát teljesen"


Már megtörtént, annak ellenére, hogy a hazug közmédia az ellenkezőjét szajkózza.

Külföldre pedig azért nem mennék, mert jobb itthon szegénynek lenni, mint idegen országban negyedosztályú jött-mentnek.

2020. jún. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
8%
Lehet kimennék de onnan is a fideszre szavaznék hogy érezzék otthon a törődést.
2020. jún. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%
Itt minden válság 10 évvel tovább tart mint nyugaton, így igen, komolyan tervezem hogy elhúzok.
2020. jún. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
91%

Én dolgoztam már jónéhány országban de nem tudom nekem csalódás volt sokminden. Persze az ottani fizetések értéke nagy pénz magyar viszonylatban viszont kint teljesen más értéke van ennek. Az élelmiszer olcsóbb mint nálunk ez mondjuk meglepő volt de a szolgáltatások árai az óriási bár nem csoda ha magasak a fizetések az ezt viszi magával ez természetes viszont egyáltalán nem arányos(1000% os profit alapon működnek). Én pedig az a fajta ember vagyok aki nem szeret csak otthon ülni hanem restikbe járni/szórakozni stb. amit itthon közepes fizetéssel megtehetsz de kint ezt gyakorlatilag a középosztály sem engedheti meg magának pláne ha dohányos is az ember.


De ha az a fajta ember vagy aki otthon gubbaszt egész nap ki sem mozdul akkor valóban vonzó az ilyesmi mert lényegében nem tudod elkölteni a fizetésed

2020. jún. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!