Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire gyakoriak az olyan...

Mennyire gyakoriak az olyan Fideszesek, akik konkrétan diktatúra-pártiak? Ti ismertek ilyen embereket?

Figyelt kérdés
Tehát a Fideszt támogatja, és csak nevet rajta amikor a Nyugat vagy az ellenzék diktatúrát kiált, mert ő konkrétan a török/orosz/kínai rendszert tekinti példaképnek, és azt szeretné, ha Magyarországon is ilyen lenne, ehhez pedig a Fidesz a megfelelő eszköz.

2020. jún. 12. 22:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
32%

A többségük az, csak nem tudják, hoy mi az, így azt hiszik, hogy demokráciában hisznek.

Pl. az egyik ismerősömet addig zavarja, ha sérül valaki szólásszabadsága, amíg vele egyetért. Ha valaki olyan szólal fel, akivel nem ért egyet, akkor neki egyből kuss van.

És ezen logika mentén értelmezik a jogállamot, demokráciát.


Ne is várjunk semmi értelmeset olyan emberektől, akik ilyen mondatokat komolyan le tudnak írni: "egy szabad választáson az emberek szabad akaratukból választották meg ezt a kormányt", miközben csak egy tucat eset van, amikor a kúria megállapította a csalást. És akkor ne is beszéljünk arról, hogy ha egy tucat eset került nap világra, akkor mennyi lehet az, ami még mindig titokban van.

2020. jún. 13. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
63%
Fideszes vagyok, fiatal egyetemista (BCE-GTK) nem szeretem a diktatúrát de jó irányba halad az országunk mint fiatal közgazdász ezt jól látom.
2020. jún. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
7%

"Fideszes vagyok, fiatal egyetemista (BCE-GTK) nem szeretem a diktatúrát de jó irányba halad az országunk mint fiatal közgazdász ezt jól látom."

Ja, azért sikerült bizonyítanod ezt a jó irányba halad az ország kijelentést és véletlenül sem égtél be a másik kérdés alatt. :D

2020. jún. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

Nem szejetem a dittatúját...

Egyelek meg :)

Van a családomban tanár, építész, egyik részről látom, mi hiányzik az oktatásból (tanár, infrastruktúra, innováció, de stadionországban sok helyen még egy rendes tornaterem sincsen) masrészről, hogy hogyan fölöznek le 100 milliókat túlarazott beruházasokból


Ez egy feudális hűbéri lánc, ahol szervezetten osztják le a bankót az állampárt kiszolgálóinak

2020. jún. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért nevetek, ha diktatúrát kiáltanak, mert nincs diktatúra! Szabadon mehet mindenki oda ahova akar! Ha diktatúrát akarsz látni menj Észak-Koreába. Ott van diktatúra. Törvényes választáson nyert a Fidesz többször, mert nincs olyan más alternatíva ami jobb lenne nála!
2020. jún. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Menj el egy kelet-magyarországi zsákfuba, és kérdezd meg, ismernek-e pártot a Fideszen kívül
2020. jún. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!