Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Liberálisok!Mit vártok a...

Liberálisok!Mit vártok a hozzáállásotoktól?Mi a cél?

Figyelt kérdés

Tökéletesen látható, hogy szerintetek mindenki hülye és rasszista, mindenkivel csak a baj van, kivéve a négereket, vagy itthon mondjuk a cigányok.

Hibás a rendőr, hibás a tanár, a szoc munkás, a boltos, ellenben a kedves kisebbségi soha nem tehet semmiről, ő csak áldozat.

Még akkor is, ha maga a cigány polgármester mondja el, hogy egy rakat munkakerülő a falu lakossága.


Tehát, mit vártok ettől?


2020. jún. 21. 10:15
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
54%

Ez nem kérdés, hanem egy végtelenül ostoba, általánosító fröcsögés. Ezzel az erővel akár neon-feliratot is rakhatnál a homlokodra, azzal a szöveggel hogy "Gőzöm sincs róla mi az a liberalizmus", és azzal grasszálhatnál fel- alá.

Ez a kérdés kb. a bayer-show, vagy a pesti prostik színvonala.

2020. jún. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:

Az, hogy fáj az igazság, nem tudok mit kezdeni.

Legalább fejtetted volna ki, de nem.

Helyette személyeskedés, bayerezés.

Gratulálok!

2020. jún. 21. 10:35
 3/41 LazyJones ***** válasza:
42%
Ok, kifejtem helyette én: Egy általánosító baromságot idebüfögtél, amire értelme sincs válaszolni, mert minden mondata hazugságot vagy valótlanságot állít. Nem mindenki hülye és rasszista szerintünk, nem igaz, hogy mindenkivel csak a baj van, aki nem néger, vagy itthon mondjuk cigány. Nem hibás minden rendőr, nem hibás minden tanár, nem hibás minden szoc munkás, nem hibás minden boltos, és vannak kisebbségiek, akik tehetnek dolgokról, és nem csak áldozatok. Még akkor sem, ha egy jobber polgármester mondja azt, hogy mindenről csak a cigányok tehetnek. Ha ezt így rendbe tetted magadba, megérted, hogy baromság volt kiírni ezt a kérdést, és törlöd, de úgysem fogod megtenni.
2020. jún. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:

"mondata hazugságot vagy valótlanságot állít"


Ez mondjuk pont a te hozzászólásodra igaz:)

2020. jún. 21. 10:41
 5/41 A kérdező kommentje:

"Még akkor sem, ha egy jobber polgármester mondja a"


Ez a legjobb.

Nem is mondtam, hogy ki a polgármester, de már jobber, csak mert kimondja az igazat:D

Öngól:D

2020. jún. 21. 10:43
 6/41 LazyJones ***** válasza:
67%

Ahh, értem, a "no, U" kártya! Ááááááhhh ez ellen védtelen vagyooook!!!


Na, ezért írta az első azt, amit írt, és ezért volt teljesen igaza minden egyes szavában.

2020. jún. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
A náci kártya, az a liberális eszköz.
2020. jún. 21. 10:44
 8/41 anonim ***** válasza:
44%

Eddigi libsi válaszok:


1# Őrjöngve személyeskedik minden féle érvek nélkül.


3# Kikéri az általánositást de a jobbereket lazán beáltalánositja.


:)

2020. jún. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
66%

A kérdés valójában nem kérdés hanem állítások halmaza

Csak az nem világos számomra mit akarsz elérni ezzel kedves kérdező mert most bármit válaszolnának a liberálisok számodra úgysem lenne elfogadható

2020. jún. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 Micimacko67 ***** válasza:
55%

Kérdező, értem a vélemenyedet...

Ez a véleményed vonatkozik a Fidesz vezérkarra is?

2020. jún. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!