Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hányasra értékelik a Karácsony...

Hányasra értékelik a Karácsony Gergely teljesítményét? A szavazáson kívül természetesen kommentben is lehet.

Figyelt kérdés

2020. jún. 22. 11:11
A kérdező szavazást indított:
Borzalmas. (0-1/10)
Nem vagyok vele elégedett. (2-3/10)
Szerintem olyan közepes. (4-5/10)
Egész jó, de lehetne jobb is. (6/10)
Teljesen elégedett vagyok vele. (7-8/10)
Tökéletes! (9-10/10)
62 szavazat
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
27%

Van egyáltalán teljesítménye? Mi az amit fel tud mutatni Karácsony mint főpolgármester?

Eddig elérte hogy NEM épül meg a dél-budai szuperkórház. NEM épül meg az összes tervezett, államilag finanszírozott létesítmény a Liget projekt keretében. Még mindig NEM indult meg a Lánchíd felújítása.

Mi az amit ő letett az asztalra? Mi az amire pontot lehetne neki adni, mint teljesítmény - tőle?

2020. jún. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
35%

#1.

Például épített bicikliutakat.

Jaaa nem. Csak felfestett néhány vonalat.

2020. jún. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
1# egyetértek, szerintem egyelőre értékelhetetlen a teljesítménye, mert nincs is mit...félő, hogy ez még évekig így lesz!
2020. jún. 22. 11:38
 4/26 anonim ***** válasza:
41%
Választások előtt mondták neki, hogy alkalmatlan arra, hogy a kormánnyal együttműködjön, és valaki "függetlenebb" figura kellene. Ő azt mondta nagy harciasan, hogy majd helyére teszi a kormányt! Most meg 0-24-ben mennek a pityergős face posztok, hogy a mockosz O1G így meg úgy. Budapestet kivezényelte az ellenzék vs kormány háború frontvonalára és golyóálló pajzsként használja azt, mint a kormányváltás joker kártyáját, csak közben a pestiek szívnak emiatt. A teljesítményét meg nehéz lenne értékelni, mert még egy nagyobb projektet sem indított el/vitt végbe. Majd ha csinál valamit, azt értékelem. 1 év türelmi időt részemről kap, de jó lenne, ha végre ráérezne arra, amit csinálnia kellene a város érdekében...
2020. jún. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
64%
Nem voltak nagy eredményei, ebben egyetértek, de legalább nem akarja fák ezreit kiirtani egy egyébként szükségtelen mobilgát felépítése érdekében. A szememben ebben a tekintetben már előrébbvaló, mint Tarlós volt, ha építeni nem is épít, legalább nem rombol. A tényleges megítélésével én mindenesetre várnék még legalább 1-2 évet, addigra kiderül, hogy mit tud alkotni és mit nem.
2020. jún. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
68%

Hú de sok itt a tudatlan agresszív ember. Igen, ők falkában szeretik fitogtatni erejüket, úgy kevésbé félnek.

Értékelni? Mit, amiről fogalmuk sincs? Értékelni? Az árhullámmal szemben úszót a 100 méteres gyorsúszóval szemben, akit tömegek biztatnak, bírók segítenek, még a víz áramlása is segíti?

Nem, itt értékelés nem lehetséges, csak tudatlan gyűlölködők felhergelt gyalázkodása.

2020. jún. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

6# drágám graffitit festeni már tud, aztán utána éjszakai műszakban dupla pénzért leszedik az úttestről... Az úttest festése egyébként amúgy is jogszabályba ütközött!!

Tényleg "értelmes" ez a szociológus 🤯

2020. jún. 22. 12:15
 8/26 hollófernyiges ***** válasza:
61%
És megvan a kétszázötvenharmadik karácsonyozó kormányprogandakérdés is. Csak így tovább, ne álljunk meg a háromszázig.
2020. jún. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
47%
Budapest történelmének legjobb főpolgármestere.
2020. jún. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
8# nagyszerű, szerintem meg a magadfajta félék megmegválasztották a történelem legtöketlenebb és teszed- tisztább főpolgármesterét, és csak azért dicsérítek a semmit, mert nem fideszes nyert.
2020. jún. 22. 13:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!