Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Komolyan a lánchíd felújításán...

Komolyan a lánchíd felújításán megy a vita? A magyarság egyik jelképén?

Figyelt kérdés
Normálisak a pártok? Soha nem fogjak meg Széchenyi lábát sem megcsokolni.... Szánalom a köbön

2020. jún. 26. 20:34
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
78%
az első válaszoló ironizált.. :D
2020. jún. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
7%

7

Azt, hogy halaszthatatlan, azt már Karácsony uralma alatt, tavaly december elején hozta ki a vizsgálat. Amit még Tarlós alatt kértek, mert Tarlós soknak tartotta az összeget, amit az ajánlattevő cég mondott.

Azóta Karácsony semmivel nem haladt előre. Pedig a vírushelyzet alatt is lehetett volna a papírmunkákkal haladni.

Sőt a pénzről hazudik, ami ott van nála-náluk. Szerintem szabotázs, amit csinál.

2020. jún. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
78%
Valóban néha már nevetséges, ami Budapesten zajlik. Kormányoldalon már néha már beteges szeretnék megmutatni, hogy Karácsony "alkalmatlan". Akár a Lánchíd is összedőlhet, ami kicsit érdekes helytállás egy nemzeti kormánytól...
2020. jún. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
0%

13

Mégis MOST MIT tehetne a kormány?

2020. jún. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
86%

#8 vagyok

Igen, az első poénkodott, de mindegy...

2020. jún. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
84%

"Azt, hogy halaszthatatlan, azt már Karácsony uralma alatt, tavaly december elején hozta ki a vizsgálat."


Még egy ekkora kamut.

2020. jún. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%
Jaja...és a halaszthatatlan azt jelenti, hogy egyik napról a másikra fel kell újítani egy hidat :D
2020. jún. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
15%

Amúgy a nagy Karácsony fanok magyarázzák már meg, hogy 1) Miért nem írta ki Karácsony eddig újra a tendert a felújításra és így, hogy nincs kiírva semmi, honnan tudja, hogy mennyi pénz hiányzik és 2) Mégiscsak a lánchídról van szó, ha annakidején az MSZ(M)P-s és DK-s elvtársainak nem volt kifogása 200 (!) mrd forint adósságot felhalmozni, akkor most ha máshonnan nem, kölcsönből miért nem tudják kipótolni a felújítást? 3) Ha nincs pénz, miért fizet 40 tanácsadót és 8 helyettest és miért emelte a fizetéseket? Kb. minden face posztját olvastam már, de ezekre nem igen kaptam választ. Tarlós elmondta, hogy azért húzódott idáig a Lánchíd felújítása, mert katasztrofális állapotban vette át a várost, felsorolta, hogy mi mindent valósított meg és tett rendben és ennyi csúszott át Karácsonyra, mint sűrgős teendő, ez rohadt jó lehetőség lett volna arra, hogy letegyen valamit az asztalra már az első pár hónapjában és bebizonyítsa, hogy ő alkalmas erre a posztra, de ő nem élt vele. Persze annak a Budapestnek, akinek Demszky is megfelelt, nehéz lesz csalódást okozni.


Lehet Fideszezni, de azt kell belátni, hogy ezek nem fogják Magyarországot jobbá tenni, én nem értem, hogy az ellenzékiek mire számítanak. Mit várnak azoktól a pártoktól, akikre szavaznak? Gratulálok, hogy eljutott az ellenzék oda, hogy Gyurcsány a non plus ultra, eddig Jobbikos voltam, aztán lettem Momentumos, utána gondoltam, hogy jobb lenne kimaradni a politikából, most meg már ott tartok, hogy baxa meg az egész ellenzék mindenestől.

2020. jún. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
32%

16

Ezt a Tarlós mondta, pontos dátummal, hogy dec.hanyadikán, most nemrég a tévében, miután azzal kapcsolatban kérdezgették, hogy mennyi pénz is volt a fővárosi költségvetésben, hogyan és mire.

És még volt egy riport valahol kültéren egy építésszel, és az is azt mondta, hogy Tarlós alatt még nem fejeződtek be a részletes vizsgálatok.


Ha szerinted, 16-os "kamu", akkor mi az igazság szerinted?

2020. jún. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
0%

#16/19


Ennyi erővel rakj minden választ idézőjelbe és írd alá, hogy kamu. Minek ide érvek, források vagy szócsépelés, jössz te, oszt odaírod, hogy mi a kamu és mi nem!

2020. jún. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!