Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A boltokban miért nem követeli...

A boltokban miért nem követelik meg a maszkviselést?

Figyelt kérdés
Sokan lehúzzák az orrukról vagy a szájukról is
2020. júl. 1. 09:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
Amelyik boltokban én eddig jártam, ott megkövetelték...
2020. júl. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ahova én járok, azokban a boltokban volt mindenkin. Nem volt még ebből probléma sehol.
2020. júl. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
59%

A bevétel a fontos.

A leugatott vevő máshol is el tudja ám költeni a pénzét...

2020. júl. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
30%
Amit adnak maszkot, az semmit nem ér. Placebo hatás.
2020. júl. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%
Nálunk minden bolt ajtajára ki van írva,hogy kötelező.
2020. júl. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
63%
Kérdező, ha olyan boltban voltál ahol nem követelik meg és ez téged zavar - akkor nem menj oda többet. A többségben igen komolyan veszik, de velem is megtörtént hogy olyan hírtelen szaladtam be a zöldségesbe, hogy idejük sem volt szólni hogy elfelejtettem felvenni a maszkot, pedig ott volt a táskámban. De ettől még nem általános. Mire észbe kaptam már kifelé menet, már csak nevettünk, mert akkor már felesleges lett volna felvenni.
2020. júl. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nálunk jóformán minden boltban vannak olyanok akik lehúzzák az orrukról vagy a szájukról is
2020. júl. 1. 11:19
 8/14 anonim ***** válasza:
72%
Nálunk is volt elég sok vevő,aki nem tett,pedig minden boltban kiírták,hogy kötelező.Sőt volt,hogy eladókon se volt egész nap,mikor többször visszamentem valamiért,láttam.
2020. júl. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
43%
Nálunk is lehúzzák. Dohányboltba senki se veszi fel. Eladón sincs soha. Nincs értelme így, h maszkot viselj.
2020. júl. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
59%

Talám azért, mert az ott dolgozók sem bírják egész nap szabályosan viselni.


Így aztán vicces lenne, ha pont ők kérnék, hogy tegyük fel rendesen. Ha nem szólnak, nincs konfliktus.


Arról meg nem is beszélve, hogy a maszkot nem viselő kan cigányoknak meg nem is mernek szólni. Ezt meg én láttam!!!


Ugyanez van a buszon is. Már a sofőrt sem érdekli, különben rajta sincs. Na akkor ki fogja feltenni?

2020. júl. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!