Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Amerikában is ugyanúgy befásul...

Amerikában is ugyanúgy befásult szegény az átlag mint Magyarországon?

Figyelt kérdés
Donald Trump elnöksége előtt sok elégedetlen amerikai szavazott rá akiknek a tökük is tele volt az akkori elittel. Jól jött nekik egy új figura akinek nem volt tapasztalata de kilógott a sorból. A magyaroknak is tökük tele van a rendszerrel és már lassan akárkire szavaznának aki nem a Fidesz. Akkor egy gazdag országban is szar az átlagpolgárnak mint nekünk? Nem mondom azt, hogy Amerika nem gazdagabb mint Magyarország de az ottani átlag is szív akkor mint itt max kevesebbet kicsit?

2020. júl. 1. 15:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Kb. egy szinten vannak!
2020. júl. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Kb. egy szinten vannak, csak ott nem krumplit osztogatnak, hanem szóját.
2020. júl. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
Budapesten nem osztottak krumplit, el is vesztette a Fidesz a választást októberben. Ugye azért érzitek ti is a változást, én boldog vagyok de még nem döntöttem el, hogy miért.
2020. júl. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nem
2020. júl. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Azért ez régiótól is függ

Nyílván egy átlag alabamai sokkal többet szív mint egy kaliforniai

2020. júl. 2. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
36%
Mi elég régóta USA-ban élünk, többször is voltunk látogatóban Magyarországon, nemcsak egy napra, de bőven elég volt. Eszünk ágában sincs vissza költözni, főleg mióta Orbán van.
2020. júl. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%

6-os én USA-ban laktam 15 évet jelenleg pedig Kanadában

Eszem ágába sincs visszaköltözni mióta Trump széttrollkodja az országot

2020. júl. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kíváncsi vagyok az USA mennyire fog tönkremenni azzal a kormányzással

Magyarország is sajnos egy durvább bár főleg etnikailag

Tolnában és Borsodban vannak részek ahová nem tudsz kimenni mert a roma bűnbandák agyonvernek,köztüj az erőszak,drogfüggőség pedig szinte általános

A jelenlegi messze legnagyobb magyarországi probléma,a politikai elit meg teljesen szemet huny felette

Még 1 millió ilyen ember és a magyar vidék Ciudad Juarez szinten lesz...de inkább a kamu problémákkal kell foglalkozni meg migránsozni :D


Egyébként Trump hasonló mint Orbi

2020. júl. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lehet hogy hasonló Trump Orbánhoz, de a magyarokkal ellentétben az amerikaiknak van annyi eszük, hogy lecseréljék, amint lehet.
2020. júl. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mert ők nem született szolgák.
2020. júl. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!