Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha lenne egyszer népszavazás...

Árokpart kérdése:

Ha lenne egyszer népszavazás a szabad fegyvertartásról vajon hányan mennének el és mi lenne a végeredménye?

Figyelt kérdés
A nemek vagy az igenek lennének e többségben. Ki hogyan tippeli?
2020. júl. 8. 21:44
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
48%
Hetes tényleg késsel nehezebb és én se akarok szabad fegyvertartást de azért ne hidd, hogy pisztollyal akárki olyan jól lő, hogy lazán eltalál egy futó célpontot. Én amikor oktatás előtt lőttem csak úgy alig találtam el a célt oktatás után is csak úgy, hogy beálltam, koncentráltam de bőven nem menne egy futó ellen. Persze ne legyen szabad fegyvertartás de nem olyan könnyű lelőni valakit ha fut és nincs 2m re.
2020. júl. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
36%
Kérdező milyen emberek igényeit kielégítő kormányról beszélsz? Csak nem a Fideszről? Mészáros Lőrinc, stadionok, Sorosozás ez még csak egy Fidesz szavazó nyugdíjas igényeit sem elégíti ki. A Fidesz nem elégíti ki az érdekeket maximum Lőrinc, Tiborcz érdekeit de azt totálisan.
2020. júl. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!