Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha lenne egyszer népszavazás...

Árokpart kérdése:

Ha lenne egyszer népszavazás a szabad fegyvertartásról vajon hányan mennének el és mi lenne a végeredménye?

Figyelt kérdés
A nemek vagy az igenek lennének e többségben. Ki hogyan tippeli?
2020. júl. 8. 21:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a nem. Azért szerintem alig lenne olyan aki igennel szavazna, akinek van haragosa, biztos nem szeretné a szabad fegyvertartást. Ennyi felelőtlen, elmei zavarral rendelkező ember mellett nem lenne jó ötlet.
2020. júl. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
19%

Én igennel szavaznék.


A szabad fegyvertartás alapvető emberi jog.


Ezt az usa-ban tudják.

2020. júl. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
#2 csak az a baj, hogy itt mindenhogyan használnák, csak nem jogosan. Így is van elég gyilkosság sajnos
2020. júl. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
86%
Bőven a nem. Nem sok ember akad errefelé akinek ilyesmire lenne igénye, és még azok közül is sokaknál a felfegyverkezett bűnözők lehetőségének gondolata überelné az ő vágyát egy saját pisztolyra.
2020. júl. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
96%
nagyon remélem, hogy nemre szavaznának többen. Néhány esetben jó lenne de sokszor nem. Most tegyük fel, hogy megszeretsz egy nőt és kiderült, hogy neki van pasija de elszeretted tőle, nem félnél, hogy meglátogat a 9mm rel és megöl aztán önmagát?
2020. júl. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
25%
kés is fegyver és szabadon tartható ,
2020. júl. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
6-os! kicsit közelebb kell hozzá lenni, és tudsz ellene védekzeni, ha mást nem, elfutsz, a golyó elől nem fogsz
2020. júl. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
21%
Én igennel szavaznék
2020. júl. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem olyan 10-90 lenne az arány. Igen - nem.


Ezt az alapvető jog dumát meg úgy csípem... majd ha valaki szórakozásból térdenlő, vagy épp családtagod sebesíti meg, akkor is mondogasd, hogy jajj hát jogosan volt fegyvere, mit lehet tenni.

2020. júl. 9. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
8%
Kis félős nép a magyar, aztán majd jön a 3. vh és senkinek se lesz lőfegyvere.
2020. júl. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!