Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azok, akik szidják Karácsonyt...

Azok, akik szidják Karácsonyt a kerékpár délpesti kerékpárút miatt, amit csak páran használnak, viszont eszement drága lenne, mi a véleményük arról, hogy a Fidesz már régóta töketlenkedik egy sokkal fontosabb, Siófokot Péccsel összekötő kerékpárúton?

Figyelt kérdés

Megjegyzem, hogy a dél-pesti kerékpárút nagyon drága lett volna még annak ellenére is, hogy iszonyat sokat beleöltek már Tarlósék tanulmányokba. Ennek az EU-s támogatásnak, amit kerékpárút fejlesztésre lehet költeni, jobb helye is van, és megoldható határidőn belül. A Karácsony által bevezetett kerékpárútak sokkal fontosabbak, forgalmasabbak, és hosszabbak, ezzel valóban nyernek a kerékpárosok.



[link]



2020. júl. 11. 13:40
A kérdező szavazást indított:
Csak a Fidesz
Az Átlátszó hazudik
Karácsony tehet arról is, hogy a Szeged-Pécs kerékpárút építését félbehagyták
Karácsony csak Gyurcsány bábja
Soros is tehet mindenről
Azért hagyták félbe nagyon helyesen, nehogy a migráncsok kerékpározzanak
Karácsony jól döntött, de a Fidesz teljesítménye siralmas, pedig van hatalmuk.
38 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
45%

Hajrá Karácsony Gergely!

Ő a legjobb!

2020. júl. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Aki szerint az Átlátszó hazudott ebben, árulja már el, hogy konkrétan miben hazudott, és mire alapozza ezt az állítását! Előrei is köszönöm neki. Előre szólok, hogy a Soros az nem érv, nem bizonyíték, nem cáfolat! Cáfolat pl. az lenne, hogy már ezer éve át lett adva a teljes kerékpárút a cikk megírásához képest, vagy valami hasonló. :)
2020. júl. 11. 14:27
 3/16 anonim ***** válasza:
52%
Ha régóta törekedne, stadionok töredékét ráköltötte volna, végig fedett 4 sávos bringa út lenne!
2020. júl. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Én szeretem őt vele
2020. aug. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Na ez meg a pláne!

[link]

2020. aug. 13. 22:25
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Ne bázd a szerelmemet
2020. aug. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
32%

Nem értelek, kérdező. Karácsony nem töketlenkedik bicikliúttal, hanem egyszerűen bele se kezd, tehát jó főpolgármester?


Egyébként egy zöld polgármesternél mióta divat csak a legforgalmasabb kerékpárutakat megépíteni? Nem éppen attól zöld, mert több kerékpárutat épít, mint a nem zöld polgármester?

2020. aug. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Abban viszont megegyezhetünk, hogy a Dél-pesti kerékpárút felesleges; az arra szánt pénz töredékéből rendesen kiépíthető lenne a Duna menti kerékpárút Budakalásztól Dunaharasztiig. Csak nem látjuk, hogy ez történne az arra szánt pénzzel.
2020. aug. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

#7 Azt magyarázd el nekem, hogy honnan a fenéből vetted, hogy csak annyi bicikliútat akar amennyit most elkészíttetett, és többet nem?


Ja és vagy hazudsz, vagy nem is tudod, hogy mi folyik Budapesten. Elég sok kerékpárút létesült mostanság, pl. Nagykőrúton lévő bicikliutat, de még sok példa van. Ezek nagyon népszerűek a kerékpárosok körében.


Mennyivel lenne jobb, ha még egy halom pénzt beleöl mondjuk a Dél-pestibe, aztán vonja csak vissza, amikor már félig elkészült? Tény, hogy a Duna menti kerékpárút fontosabb lenne, ha már Tarlós elk...szúrta. Majd Meg lesz az is, még csak pár hónapja főpolgármester, akármilyen hihetetlen, te meg már két ciklusnyi eredményt vársz el tőle?! Tarlóssal és Orbánnal szemben is ilyen kemény elvárásaid voltak, vagy őket annyira bénának tartottad, hogy tőlük nem is számítottál semmire sem, ezért nem ér csalódás, ezért nem hánytorgatsz semmit a szemükre? ;)


Hamis dilemma az is a részedről, hogy egy zöld polgármesternél csak a legforgalmasabb kerékpárút kell, a kevésbé forgalmas nem. A valóság az, hogy a legforgalmasabb prioritást élvez, mert az a legfontosabb, aztán ha az megvan, akkor jöhet a többi. De ha csak ennyi lenne, már az is hatalmas eredmény lenne Tarlóshoz képest.

2020. aug. 31. 22:22
 10/16 anonim ***** válasza:

Mondtam, hogy a Dél-pesti kerékpárút visszavonásával egyetértek. De nem látom, hogy cserébe hol létesülne kerékpárút. A Nagykörúton ideiglenes kerékpársáv létesült, aminek az ára néhány vödör sárga festék. Tehát szerintem 0 m kerékpárút létesült eddig, és még ezt se tartanám kevésnek, ha látnám az ambíciót kerékpárutak létesítésére.


Azt se mondtam, hogy Tarlós szerintem jobb volt. Én már azt sem értem, hogy minek kell egy kerékpárút építésénél ugyanannyi tervezési fázison végigmenni, mint egy metró építésénél. Különítsék el a pénzt, majd a következő héten kezdjék is el a földmunkát. Szerintem ennyiből kéne, hogy álljon egy bicikliút építése.

2020. aug. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!