Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki a jobb főpolgármester?

Ki a jobb főpolgármester?

Figyelt kérdés

2020. júl. 22. 12:57
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
48%
6#. És mi az konkrétan, amivel többet tett le az asztalra????
2020. júl. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
41%
11-es: Az igaz, hogy nem sok mindent valósított meg, de sokkal nagyobb és jobb elképzelései vannak, mint Tarlósnak. Pl.: a város zöldebbé tétele, vagy a BKV jegyárak csökkentése. Ezzel ellentétben Tarlós hagyta, hogy rengeteg fát vágjanak ki, nem érdekelte, hogyan teszik tönkre a Városligetet stb. Karácsony ezeket viszont szabályozza. Szerintem ezzel ő sokkal többet ér el, mint Tarlós.
2020. júl. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
48%

#3"magyarázzák már el nekem, hogy mitől jobb a főpolgármester Karácsony Gergely, mint Tarlós...eltelt háromnegyed év, csak a teszetoszaságot, agyament ötleteket, a politikai birkózást, a haverok pénzzel kitömését látjuk!"

Meg is adtad a választ. Azok szerint Karácsony a jobb akiknek ez a hozzáállása kellett és ezt akarták - vagy akik a kedvezményezettjei, mert ők azok a haverok, akiket kitömött a pénzzel.

2020. júl. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
63%

#4 "3-as: Azért, mert tesz is a városért, jobb politikai és városvezetési készségei vannak, és nem egy kiöregedett, 20. században ragadt tolvaj."

Na, most kíváncsi lettem.

Sorold már nekem légy szíves mit is tett eddig Karácsony a fővárosért?

Milyen képességei is vannak amiket megcsillogtatott, mint városvezető és jobbak, mint Tarlósnak? Mit is lopott el Tarlós, ha már tolvajnak nevezted?

2020. júl. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
54%

12# amiket írtál, az egy nagy nulla! Nézd már meg Geribárgyú saját ígéretszámlálóját, ott a neten... hány dolog teljesült eddig??? Elment egy csomó idő már...

És azt is vegyük bele, hogy eddig mennyi hülyeséget talált ki a járvány helyzet kapcsán, hajléktalanok kapcsán, a közlekedés szervezése kapcsán...

2020. júl. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
63%

#6 "Így is többet tett Karácsony Budapestért és a budapestiekért, mint a Tarlós Pityu;)"

MIT????

Mi az amit Karácsony eddig tett a fővárosért, mint főpolgármester?

2020. júl. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
34%

#9 "8-as: Ha szabad kérdeznem, mivel vitte Budapestet csődbe Karácsony?"

Nem 8-as vagyok, szerintem nem vitte csődbe a fővárost. Ellenben ők maguk, Karácsony és stábja állították nem egyszer, hogy nincsen pénze a fővárosnak erre sem, meg arra sem, és hogy csődközeli helyzetet okozna ha ezt avgy azt meg kellene csinálni.

Szerintem velük kellene tisztáznod, hogy akkor most van-e pénze a fővárosnak vagy nincsen!

2020. júl. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
39%

#12 " Az igaz, hogy nem sok mindent valósított meg, de sokkal nagyobb és jobb elképzelései vannak, mint Tarlósnak. Pl.: a város zöldebbé tétele, vagy a BKV jegyárak csökkentése. Ezzel ellentétben Tarlós hagyta, hogy rengeteg fát vágjanak ki, nem érdekelte, hogyan teszik tönkre a Városligetet stb. Karácsony ezeket viszont szabályozza. Szerintem ezzel ő sokkal többet ér el, mint Tarlós."

Na most ha én megálmodom, hogy Budapestnek űrkikötője kellene legyen és közvetlenül a tenderparti strandja mellett, akkor - mivel ezek ugye jóval előre mutatóbb elképzelések - én jobb főpolgármester lennék, mint Karácsony - vagy szimplán csak hülye, aki ostobaságokról képzeleg?

Tarlós is éppen úgy próbálta olcsóbbá tenni a tömegközlekedést. Amúgy azt tudod, hogy a BKV jegyek ára 2013 óta nem változott, ugyanúgy 350Ft ma is? 2010-ben 320Ft-tal vette át Tarlós a vezetést, 10 év alatt emelkedett a BKV jegy ára 9%-t 2010-hez képest összesen. Korábban Demszky alatt ÉVENTE emelkedett sokszor ennél sokkal nagyobb mértékben. A LEGKISEBB jegyár emelés a Tarlóst megelőző 10 évben a 7,4% volt 2008-hoz képest 2009 elején. De 2009-ben már 2-szer emelték a jegyek árát, összesen 11%-t, csak 1 év alatt. 2006-ról 2007-re pedig 24%-os emelés volt.

Az elmúlt 7 évben nem volt jegyár emelés, mit akarsz ennél többet?

A Városligetben NAGYOBB lett a zöldfelület a Liget projekt miatt és TÖBB a fa, mint előtte. Karácsony megpróbálta MEGAKADÁLYOZNI, hogy elvégezhessék a zöld felületek munkálatait, hátha akkor tud mutogatni a kormányra. Ahogyan Csepelen is megakadályozta első körben az atlétikai VB-hez kapcsolódó beruházást, aminek eleve egy fásítás is a része volt. Majd felétek nagy sikerrel tudta a facebook-on írogatni, hogy belement a tervekbe, cserébe a faültetésekért, miközben az már benne volt eleve abban a tervben, amit megakadályozott előtte.

2020. júl. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
44%

#12 Ha szeretnéd megnézni a BKV jegyárak alakulását te magad, hogy megismerd a valóságot, akkor itt a forrás:

[link]

Legközelebb ELŐBB ismerd meg a valós adatokat és UTÁNA mondj véleményt róla!

2020. júl. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
18%

Na ez most hosszú lesz. 1-es, 4-es, 6-os, 9-es és 12-es vagyok.


14-es: Csökkentette a BKK jegy és bérletárakat, korlátozza a fakivágásokat és a Városliget beépítését és zöldebbé teszi a fővárost. Sokkal modernebb elképzelései vannak, mint Tarlósnak. Ja, és nyilván, hogy a közpénzeket lopta a Pistike.


15-ös: Így is sokkal több dolgot tett meg, mint Tarlós... olvasd el azokat amelyeket fentebb írtam, valamint olvasgass utána a neten.


16-os: Már leírtam. BKK-s árak csökkentése, Budapest zölddebbé tétele, korlátozza a fairtásokat.


Potozzatok le nyugodtan... de Karácsony ígyis ezerszer jobb, mint Tarlós. Újabb vitát nem akarok kezdeni.

2020. júl. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!