Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Momentum politikusa miért...

A Momentum politikusa miért sértegeti újabban a taxisofőröket?

Figyelt kérdés

Kádár Barnabás: "Nem lesz a taxisofőrből AI-kutató, se kórházi ápoló..."


forrás: [link]


Szerintem a taxisofőrből lehet ápoló és kirekesztő az, aki ennek az ellenkezőjét mondja.



2020. júl. 22. 18:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
73%

Előtte a nyugdíjasokat fikázták, de régebben "vidékizés" is volt.

A belpesti romkocsmás prolik szavazata kevés lesz a szadesz- ivadékoknak. De még volt "róma lives matter" is. Az is nagyon hiányzik!

2020. júl. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
60%

6-os valaszolo vagyok.

Es azt gondolom, normalis. Abbol latszik, hogy nem azt keresem, hol es min sertodhetek meg, hanem azt, ami elore visz, ki ebbol a fertobol, ami a mostani politikai eletet jellemzi, es amit kiszolgal a kerdesed.

Tovabbra is el az utolso mondatom, ha faj a igazsag, neked faj, nem nekem.

2020. júl. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

#12/12

Most én is ócskáskodhatnák, hogy pattanj ki Fletó hátsójából, meg hogy hülye, libsi, stb... stb..., hatalmas meggyőződéssel mondanánk egymásra a szitokszavakat, ennek viszont nincs értelme és normális ember ilyenben nem vesz részt.

2020. júl. 23. 00:13
 14/16 anonim ***** válasza:
43%

Oke, akkor ne vegyel reszt benne. Az, hogy orban menjen a 3.14-csaba nem jelenti azt, hogy fleto kell, sot...


Ez a tragediaja sokaknak: a vagy fleto vagy orban kerdeskore, ami a 22-es csapdaja. Nem-nem. Mindketto kb ugyanaz.


Azert, mert sem a fideszhituek, sem az ellenzekiek reszerol nincs nyomas a politikusokon Fotelisztanban. Csak a baromarc,kozepkori torzsi szembeszegules van, mint egy kbsztt focimeccsen, csak ez nem az, ez a gyerekeim jovojerol szol.


Es most menj ahova gondolom, pincsi.

2020. júl. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
73%

"Ha te taxisofőr lennél, nem sértődnél meg, ha valaki azt mondja, hogy azért vagy az mert túl buta vagy ápolónak?"

Ezt hol mondta?

Azt mondta, hogy aki taxis, az holnap nem fog tudni egy komoly szaktudást igénylő munka ellátására, mivel sok éves felkészülés előző ezt meg.

Mellesleg ez nagyjából minden monoton, gondolkodást nem igénylő, többnyire fizikai munkára igaz.

Ha egy összeszerelő üzemben dolgozol és kirúgnak, mert gépesítenek, akkor másnap nem fogsz tudni szoftverfejlesztőként munkába állni.

2020. júl. 23. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Politikus még lehet a taxisból is, ahhoz végképp semmihez nem kell érteni.
2020. júl. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!