Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A sajtószabadsághoz hozzátarto...

A sajtószabadsághoz hozzátartozik, hogy a baloldali újságíróknak valaki milliós fizetést juttat?

Figyelt kérdés

Mindegy, hogy ki, a lényeg hogy kapnak jó sokat. Jó elég 500000Ft is havonta.


Mielőtt valaki leírja, hogy a baloldali újságírók nem kapnak(kaptak?) sokat:

[link]


Egy ilyen kiadást én például biztos, hogy észrevettem volna.



2020. júl. 24. 08:43
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
38%
6# Persze a legutóbbi választásokon kiderült, hogy az ország választói nem döntő része hülye, a maradék meg a zseni!!😂😂 Tehát körülbelül ti ott tartotok drága barátom, hogy "nézd ezt a sok hülyét, mindenki szembejön az autópályán"!👋👋👋
2020. júl. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
71%

"A sajtószabadsághoz hozzátartozik, hogy a baloldali újságíróknak valaki milliós fizetést juttat?"


Az bizony vérlázító!

Más viszont a helyzet akkor, amikor orbán seggnyalói kapnak ugyanennyit - vagy még többet.

2020. júl. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
85%

11:


"Tehát körülbelül ti ott tartotok drága barátom, hogy "nézd ezt a sok hülyét, mindenki szembejön az autópályán"!"


Egyet jegyezz meg. A hülyék, MINDIG többen vannak.

2020. júl. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
87%

"azzal keltette a facebook -ot, hogy gond van a sajtószabadsággal, mert valamelyik baloldali lap nem kap elég pénzt és felvásárolja a Fidesz."

Aha.

És te ebből azt szűrted le, hogy egy baloldali újságíró milliós fizetést kap.

Nem kicsi a katyvasz a fejedbe.

2020. júl. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
Ez igen hogy csak két válaszoló tud gondolkodni, a többi meg sem nézi a forrásként feltüntetett cikket ami egyáltalán nem erről szól
2020. júl. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%

Az 500.000 ezer Ft mióta milliós fizetés?!

A link hogy kapcsolódik a témádhoz?


Valamit te nagyon félreértelmeztél szerintem.

Cikkidézet:

"A víz- és gázszámla mellett már a Netflix és a különböző zenei streaming szolgáltatások havi díját is teljes természetességgel fizetjük."

Ez nem azt jelenti, hogy a 24.hu nem figyelt oda, és fizetik minden költségét egy újságírónak csak úgy, hanem arról szól, hogy az újságíró ír egy cikket, hogy egy magafajta embernek mit jelent a digitális rezsi fogalma.


Amúgy a megközelítésed eléggé hadilábon áll a logikával. A sajtószabadság része az is, hogy egy újságírónak versenyképes fizetése LEHET, de ezer feltétel mellett ez csak egy. Ez önmagában nem jelenti a teljes sajtószabadságot. Nem tudom, hogy mire akartál kilyukadni, mert az sem világos, hogy valóban ezt a cikket akartad-e közölni. Egyáltalán mit akartál közölni?

2020. júl. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
71%
A 2018-as választáson a szavazati joggal rendelkezők 70,22%-a szavazott, aminek a 49,27%-a szavazott a Fideszre, vagyis 2,8M ember. Tehát akik szavaztak azoknak is mindösszesen a fele szavazott a Fideszre, ha az összes szavazati joggal rendelkezőt nézzük, akkor már 40% alatti ez a szám. Szóval azért ne állítsuk be, hogy egy lényegtelen kisebbség van aki nem támogatja a Fideszt.
2020. júl. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
76%

Kérődző!


A helyzet az alábbi:

Neked vastagon kuss ahhoz, hogy egy ujságíró mennyit is keres, ha bal- , ha jobboldali, ha független. Egészen addig, amíg nem közpénzből fizetik.

Nos jelenleg az van, hogy a büdös, tolvaj fidesz által megszállva tartott közmédiát az ÉN ADÓMBÓL is fizetik és az nem csinál egyebet, mint orbán makkját szopogatja és az ellenzéki politikusokat savazza nulla-huszonnégyben.

2020. júl. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%

"Egy ilyen kiadást én például biztos, hogy észrevettem volna."


Túl azon hogy a cikknek köze nincs a baloldali újságírók fizetéséhez ( az már eleve röhej, hogy a fideszesek szemében mindenki baloldali akár csak egy kritikus szót is lemer írni imádott bálványuk teljesítményéről), még csak meg sem értetted az abban leírtakat.

Igazi funkcionális analfabéta vagy, aki ugyan el tudja olvasni a szöveget, de a megértése, feldolgozása már nem megy.

2020. júl. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%

"hogy gond van a sajtószabadsággal, mert valamelyik baloldali lap nem kap elég pénzt és felvásárolja a Fidesz."

És ez nem igaz? Origo, Hír tv, Népszabadság, és legutóbb az Index, de ott van még ezer másik, amit nem soroltam fel.


De más médiával is történtek ilyesmik: TV2, Metro, sőt, még az RTL Klubot is fel akarták vásárolni, csak előtte még jól le akarták verni a részvények értékét azzal, hogy szétadóztatják a bevételüket (RTL Klubra szabott reklámadó) Csakhogy az RTL nagyot lépett, és a híradóban erősen kormánykritikus hangnemet ütött meg. Ettől persze ők nem váltak baloldalivá, csak nem engedték, ami az övék, és ragaszkodtak a profitjukhoz is. Nyertek, mert a Fidesz végül módosított a reklámadón.


Ismered a piaci verseny fogalmát? És a Tisztességtelen piaci előny fogalmát?

Tudod, amikor valamit a kutya sem olvas, de valahogy mégis iszonyatosan nagy a bevétele, mert így-úgy támogatja az állam (pénzéből a Fidesz), a másik meg nem kap ilyesmiket.

2020. júl. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!