Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én sokalltam be?

Csak én sokalltam be?

Figyelt kérdés
A tegnapi nap mást sem olvastam, mint index.hu-s kérdéseket. Csak én sokalltam már be ezektől vagy ti is?

2020. júl. 26. 09:22
A kérdező szavazást indított:
Én is besokalltam
Nem sokalltam be, de rengeteg van
Kell mégtöbb
27 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%
A tolvaj bálványaidtól sokallhatnál már be!
2020. júl. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
#1 mivan? Mást sem olvason a kérdések között, mint index.hu így, index.hu úgy.
2020. júl. 26. 09:45
 3/11 anonim ***** válasza:
34%
Túlfújták egy kicsit a sztorit. Most előadják a hattyú halálát, így több pénzt lehet összekoldulni. Sok mindent nem adtak: helyesírási hibáktól hemzsegő, összegányolt cikkek, nagyon sok csúsztatás, tévesztés, feltételezés. Egyiket sem éri meg olvasni, se index se origo, semelyiket.
2020. júl. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
22%
Ja, feláll egy rakás újságíró a feltehetőleg elég jól fizető állásából azért, hogy még több pénzt tudjanak koldulni. Kikezdhetetlen logika. Fideszes vagy?
2020. júl. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok Fideszes. De attól még látom, hogy minden második kérdés erről szól....
2020. júl. 26. 10:40
 6/11 anonim ***** válasza:
58%

És milyen "kérdésekkel" volt tele a politika kategória?

Rögtön megjelentek a hívő és a fizetett fideszesek, akik ugrálnának örömükben, ha megszűnne minden olyan lap, TV, rádió, ami nem a fidesz agymosását nyomja 24 órában:

- Miért baj hogy elsüllyed a liberális magyargyűlölő Index?

- Szerintetek elképzelhető, hogy Gyurcsányéké lesz az Index, és a Momentum helyett most már a DK-MSZP-t fogja tolni?

- Az Index nyíltan volt ellenzéki híroldal vagy próbálta függetlennek hazudni magát?

- Az mé’ van, hogy az Index állítólag független, mégis csak a vérlibsik tüntetnek mellette?

- Végre (?) megtörni látszik az egyik legnagyobbra fújt "híroldal". - Miért baj hogy elsüllyed a liberális magyargyűlölő Index?

2020. júl. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
38%
Én is, de együtt kell úszni az árral és támogatni minden tüntetést, ha amerikában lehetett szerezni új xboxot, ps-t meg tv-t ingyen akkor itt is lehet! Ki kell várni. Sajnos már nagyon pixeles a mostani monitorom.
2020. júl. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem azzal van bajom ami most történik. Hanem hogy nem néz utána pár ember hanem itt kiírja és a válaszolók meséljék el neki.
2020. júl. 26. 10:52
 9/11 anonim ***** válasza:
66%
Itt ez mindig így van az aktuális történesekről szól milliónyi kérdés
2020. júl. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
69%
Ha besokalltál, akkor a jobb felső sarokban van egy X, érdemes használni. A politika témakörben az aktuális politikai eseményekről van egy adott időszakban a legtöbb kérdés. Nahát, ez nagyon meglepő.
2020. júl. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!