Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Mi Hazánk Mozgalomra miért...

A Mi Hazánk Mozgalomra miért nincs társadalmi igény, holott tudható hogy a nemzeti érzelmű emberek nagyon sokan vannak?

Figyelt kérdés
Valamit nagyon elszúrhattak ezek szerint Toroczkaiék, mert a magyarok nem kérnek belőlük.

2020. júl. 29. 12:55
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
69%
#4 én is veled egyidős vagyok és pont nem ezt látom. Na most akkor mi van? Xd
2020. júl. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
47%

Az egyest cáfolnám.A mi családunkban pont a fiatalok Mi Hazánkosak.Vagyis a fiatalok voltak elősször,aztán a szülők is.

Az MHM nek nincs propagandája,ne csodálkozzunk,hogy kicsi még a támogatottságuk,de alapszervezetei bővülnek,sőt van alapszervezetük Felvidéken is.

Ha a médiában helyet kapnának,akkor máris megugrana a támogatottságuk,de a globális libsi média tilt.ahol tud.

2020. júl. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
75%

Én nemzeti érzelmű vagyok, de Mi Hazánkkal is az a baj, hogy egyelőre nincs normális programja. Illetve, amit olvastam az EU-s választás kapcsán, abban kevés a konkrétum.

Részben egyetértek velük, de engem kicsit irritál ez az ősmagyar vs. keresztény vegyítés, amit nem tudnak hitelesen, de próbálnak. Illetve a programjukban több olyat olvastam, amivel nem tudok egyetérteni:

- nagycsaládosok további eszetlen támogatása az állam pénzéből

- 3. gyerektől a családtámogatás munkához kötött. (Micsoda?? Már két gyereknél is legyen munkához kötött, hogy az egyik szülő dolgozzon, de jobb lenne, ha már egy gyereknél az lenne. Ez lenne a normális, hogy az emberek dolgozzanak, ne csak felvegyék a segélyt.)

-lombikprogramok további támogatása (nesze neked "keresztény Magyarország"...)

-ezenkívül semmi konkrétum az egészségügyről, semmi konkrétum az oktatásról, minimális konkrétum a gazdaságról, de már semmi konkrétum az adórendszerről, munkahelyekről, szociális ellátásról.

Oké, ez egy EU-s program volt. Kíváncsian várom, hogy jobb lesz-e a választási. Én meggyőzhető vagyok, csak ahhoz normális alternatívák kellenének.

2020. júl. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
79%
Cigány gyalázásra mindig van igény.
2020. júl. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
64%
Mert mindenben túltolják
2020. júl. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
36%

A Mi Hazánk bázisa ugyanaz lenne, mint amire a jobbik valaha létrejött.

Csakhogy a jobbik ezeket az embereket, szavazókat becsapta és kiderült, hogy a kezdetektől hazudtak nekik, majd hátat fordítottak mindennek amivel addig etették őket és most éppen azokkal állnak össze, akik ellenében a jobbikot életre hívták.

Ezek az emberek joggal bizalmatlanok. Vagy a jobbik helyett most nem is mernek mást támogatni, vagy úgy vannak vele, hogy akkor már inkább a fidesz.

2020. júl. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
85%
Mert "fullba nyomják a...." ami már a mérsékeltebb nemzeti érzelmű embereknek is sok.
2020. júl. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
45%

@14:47


A Jobbik azért változott meg mert ki akartak lépni abból a pöcegödörből, amiben most a MHM dagonyázik.

2020. júl. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
49%
#18 Nem. Kicsit olvasgass utána mi történt valójában!
2020. júl. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem sokkal kevésbé van igény 2020 -ban nemzeti érzelmű politikára mint mondjuk 2006 -ban volt. Az emberek többsége globalizálódik, egyre kevésbé fontos nekik a nemzetiség.
2020. júl. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!