Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Mi Hazánk Mozgalomra miért...

A Mi Hazánk Mozgalomra miért nincs társadalmi igény, holott tudható hogy a nemzeti érzelmű emberek nagyon sokan vannak?

Figyelt kérdés
Valamit nagyon elszúrhattak ezek szerint Toroczkaiék, mert a magyarok nem kérnek belőlük.

2020. júl. 29. 12:55
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
11%
Nem hitelesek. Úgy tűnik behódoltak Orbánnak.
2020. júl. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
26%

#29 Hagyd! Nem is tud Nógrádiról semmit, csak valamelyik marha ezt írta be a wikipédiára és onnan vette át a hülyeséget: "Mindazonáltal, tudományos teljesítménye megkérdőjelezhető, hiszen tudományos kutatói munkát saját bevallása szerint nem végez." [link]

Nyilván soha nem hallotta egyetlen előadását sem vagy amikor beszélt volna bárhol, különben nem írna ilyen hülyeségeket. Amúgy méhg a wikipédián sem használják a professzor kifejezést - mert nem az. Ott is ez szerepel róla: "Foglalkozása biztonságpolitikai szakértő, közgazdász"

Nógrádi György nem elméleti, hanem gyakorlati szakember, a haditudományok doktora, vagyis csak kandidátusa. Nem azért oktat egyetemen, mert kutató munkát végezne - hanem mert akkora a szaktudása, ismeretanyaga, amit érdemes átadni a fiataloknak.

Nem tudom hogy honnan szedte ez a hülyeséget, hogy "A valódi tudósok tudományos kutatásokat végeznek, ezekről tanulmányokat írnak, cikkeket, konferenciakiadványokat. " mert Nógrádi soha az életben nem volt tudós, nem is akart az lenni és nem is mondta magát soha tudósnak.

Nógrádiról egy dolgot kell tudni, ami megmutatja hogy mennyire elismert szakértő a nemzetközi politikában: amikor az amcsiknak (régen) szüksége volt nemzetközi szakértőkre, akkor egyike volt annak a 10 embernek akinek a véleményét kikérték.

Nógrádi nem tudós, ő tud, mert az egész élete erről szólt, a tapasztalat és információ szerzésről, az összefüggések, kapcsolatok felismeréséről. Éppen hogy ilyen embereknek kell az egyetemistákat oktatni, akinek nem elméleti tudásuk van csupán, hanem valós gyakorlati tapasztalataik.

Amúgy kíváncsi lennék, hogy mire gondolt, mit lehet laboratóriumban kutatni majd publikálni mondjuk a közel-keleti politikai játszmák témájában?

2020. júl. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
37%

30!


Nem cáfoltál meg semmit, csak azt bizonyítgatod, hogy gondolkodás helyett ismételgeted a ballib propagandát. A járvány beindulása visszaszorította a migrációt. Utána fokozódott a nyomás. Az egy szándékos félremagyarázás, hogy folyamatosan növekszik a nyomás.


Ne hasonlítsd már TGM-et Mérőhöz és Nógrádihoz! Utóbbiak végtelenül következetesek, logikusak, TGM pedig 3 mondat után már megcáfolja önmagát.

2020. júl. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
77%

#32, #33: Keresgéltem egy kicsit, és az alábbi gyöngyszemre akadtam: https://www.youtube.com/watch?v=EcAe720bagM.


Nógrádi arról értekezik, hogy a HAARP meg tudja változtatni a globális időjárást, meg tudja emelni az ionoszférát, képes befolyásolni az emberi agyhullámokat, globálisan tudja érzékelni a Földben a nyersanyag-forrásokat; továbbá hogy Tesla 100 évvel ezelőtt mindent felfedezett, amiről a HAARP szól.


Igazi kreténség-aranybánya. Ezek mindegyike akkora ótvar nagy baromság, hogy arra nincsenek szavak. Eddig se voltam nagy véleménnyel a paliról, de ezt el se tudtam volna képzelni. A #30-at azzal egészíteném ki, hogy az általam említett két másik pozőr, TGM és Mérő legalább két ligával felette játszanak.


Azért ha valaki emlékszik még az általános iskolás fizikára, és jókat akar röhögni, nézze végig.

2020. júl. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
75%

#32: Ahhoz képest, hogy szerinted nem tudós, a Magyar Tudományos Művek Tárában (gondolom, nem fogok nagyon mellé, ha arra tippelek, erről még nem is hallottál, és most ütöd a google-be :)) nagyon lelkiismeretesen vezeti a publikációit. Azt áruld el azért, hogy ha nem tudós, akkor mi a fenének vezeti fel minden szösszenetét az mtmt-be (merthogy még a Magyar Nemzetben, Népszavában megjelent cikkeit is beleírta)?


Összesen 61 publikációja van, ezekre 19 független hivatkozás (70 felett ez effektíve a tudományos jelentéktelenség; a nála 10 évvel fiatalabb MTA-elnöknél a független hivatkozások száma 31972).


De ez csak mellékes. A lényegi válaszom a fenti videó, ahol Szaniszlónak produkálja magát. Abból lejön, milyen gyakorlati tudása van neki.

2020. júl. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
41%

#34 Erőlteted itt a hülyeséget. Nógrádi végig hangsúlyozza , újra meg újra elismétli, hogy mindez ELMÉLET és az elmélet ritkán találkozik a gyakorlattal, hogy HA volt is valami akkor sem kimutatható, NEM HISZI hogy megtették volna stb. stb.

Egy beszélgetés egyik résztvevője - a műsorvezető - visszatérően azt akarta kihozni, hogy Alaszkából ezzel a HAAR programmal befolyásolták az időjárást, viharokat okoztak, cunamit csináltak - vele SZEMBEN Nógrádi viszont a valóságról beszél végig, arról hogy milyen KÍSÉRLETEK folytak, azoknak az ELMÉLETI háttere ezeket mondja - de a valóságban erre bizonyíték, hogy működne is, nincsen.

Nógrádi nem tudós, ahogy te akartad ide behozni, hanem biztonságpolitikai szakértő. Információi vannak arról a rengeteg régen folyt kutatási témáról, projektekről, tervekről és olyan emberekről, akik elképzelhető, hogy ismerik az eredményeket.

A videó ötödik percénél elmondja, hogy annyira speciálisak ma már a technológiák, hogy nincs olyan ki mindent teljességgel ismerhetne, különleges szaktudás, ismeret kell minden részéhez. A laikusoknak, nem hozzáértő szakembereknek pedig hihetetlenek.

Szerintem neked kellene végignézned és felfognod hogy mi van abban a videóban, mert láthatólag nem sikerült.

Amúgy mi is a te végzettséged, szakterületed hogy ilyen magabiztosan nyilatkozol arról, hogy mindez hülyeség?

2020. júl. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
43%
#36: "Nógrádi végig hangsúlyozza , újra meg újra elismétli, hogy mindez ELMÉLET (...)" - Ja, holdkóroséknál. A valódi természettudományban nem.
2020. júl. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:

#34!


Meg is nézted, amit linkeltél?

A műsorvezető próbálja kimondani Nógrádival, hogy ezt meg azt a HAARP csinált, de Nógárdi azt válaszolja, hogy erre semmi bizonyíték nincs.

2020. júl. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:

#35 Te tényleg nem érted a különbséget aközött ha valaki kutató, fejlesztő, tudós ember, meg aközött ha van ismerete, tudása és azt publikálja? Tényleg minimális ismereted sincsen a diplomások életéről, az egyetemi munkákról? Egy percig sem jut eszedbe hogy az irodalmárok között is vannak olyanok akik rengeteget publikálnak, ahogyan a nemzetközi hírű politológusok is meg sok más olyan terület kiváló szakemberei is, akik nem kutatók, nem olyan értelemben tudósok, mint ahogyan te feltételezted - hanem éppen mint Nógrádi?

Ne válaszolj, látom hogy nem érted az egészet!

Amúgy külön vicces hogy korábban pont azt kérted számon, hogy nincsenek is neki megfelelő publikációi, most meg beteszed, hogy de hát mindenkinél jobban tudod, hogy neki mennyi van blablabla. Legalább saját magadat ne tedd már ennyire nevetségessé!

2020. júl. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
64%

#38: "Meg is nézted, amit linkeltél?


A műsorvezető próbálja kimondani Nógrádival, hogy ezt meg azt a HAARP csinált, de Nógárdi azt válaszolja, hogy erre semmi bizonyíték nincs."


Természetesen megnéztem. Ha a műsorvezető arról delirálna, hogy mi magyarok a Sirius-ról jöttünk, mert a DNS-ünk kilenc és félszer csavarodik, pont mint a fény, amíg a Sirius-ról a Földre ér, arra is az lenne az adekvát válasz, hogy ez elméletileg lehetséges, de nincs rá bizonyíték? Vagy inkább az, hogy ez egy orbitális marhaság? Szerintem utóbbi. Ahogy a HAARP-cunami vonalon is ezt kellene mondani: "nem, ez nem így van, ez hülyeség". Egyébként az agyhullámok HAARP-féle módosítását nem a műsorvezető dobta be, sem azt, hogy Tesla 100 éve mindent felfedezett, amit a HAARP kutat, ezek Nógrádi márkavédett agyszüleményei.


#39: "Te tényleg nem érted a különbséget aközött ha valaki kutató, fejlesztő, tudós ember, meg aközött ha van ismerete, tudása és azt publikálja? Tényleg minimális ismereted sincsen a diplomások életéről, az egyetemi munkákról? Egy percig sem jut eszedbe hogy az irodalmárok között is vannak olyanok akik rengeteget publikálnak, ahogyan a nemzetközi hírű politológusok is meg sok más olyan terület kiváló szakemberei is, akik nem kutatók, nem olyan értelemben tudósok, mint ahogyan te feltételezted - hanem éppen mint Nógrádi?


Ne válaszolj, látom hogy nem érted az egészet!"


Azért válaszolok. Ha ő ilyen ("sok más olyan terület kiváló szakemberei is, akik nem kutatók, nem olyan értelemben tudósok, mint ahogyan te feltételezted"), akkor mi a fenének van fenn minden egyes publikációja az mtmt-ben? Nógrádi valamiért fontosnak tartja az mtmt megjelenést, mondom, rendkívül akkurátusan van vezetve a közleményjegyzéke, benne Magyar Nemzet, Népszava (csupa tudományos igényességű, szaklektorral dolgozó újság - ja, nem:), ezek bármit gondolkodás nélkül leközölnek, aminek a végkövetkeztetése egyezik a világnézetükkel). Az általad említett "nem olyan értelemben tudós, de kiváló szakemberek", mint Bojár (Graphisoft) vagy Árvai (Prezi) meg se jelennek az mtmt-ben (és nem haknizzák végig professzorúrként a kormánypropaganda minden szócsövét). Lehet itt mellébeszélni, de Nógrádi nagyon is szeret tudóskodni.


De ez mellékszál, a lényeg a videó. Agyhullámok módosítása HAARP-pal (nem a műsorvezető, Nógrádi, copyright) :).


-----


Én azt hiszem, holtpontra jutottunk. Ti (ha jól látom, két emberrel vitatkozom) nem tudtok engem arról meggyőzni, hogy Nógrádi egy komoly szakember, és én se tudlak titeket arról meggyőzni, hogy Nógrádi egy bohóc. Ezzel együtt kell élnünk mindhármunknak.


Továbbá nem is ez a téma eredeti kérdése, hanem a Mi Hazánkra való társadalmi igény léte vagy nemléte. Így is már nagyon félrevittük, én ezen a "bohóc-e Nógrádi vagy komoly szakember" vonalon nem kommentálok tovább. Nyilván meg tudjátok írni, hogy (szerintetek) én miben beszélek hülyeséget, és én is tudnék válaszolni, hogy (szerintem) ti ketten miben beszéltek hülyeséget, de nyilván ugyanazokat a köröket futnánk tovább. Maradok tisztelettel.


-----


Az eredeti kérdésre megismétlem a válaszom a hosszú mellékvágány után. Röviden: az MH kommunikációs paneljeit kevés (és népszerűtlen) kivételtől eltekintve a kormánypárt is használja, ezért szerintem nincs az MH-ra valódi társadalmi igény.

2020. júl. 31. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!