Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Indexes újságírói elírások,...

Indexes újságírói elírások, hülyeségek gyüjteménye?

Figyelt kérdés

Tudnátok írni ehhez hasonló idióta írásokat indextől?


[link]


"A szanatórium vezetése szerint a férfiak orosz turistákra nem jellemző magaviseletükkel és egyforma terepszínű gyakorlóruhájukkal hívták fel magukra a figyelmet. Alkoholt nem fogyasztottak, szórakoztató rendezvényeket nem látogattak, igyekeztek nem felhívni magukra a figyelmet. "


2020. júl. 29. 16:11
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

ű*


Fail. Na én is elírtam, de legalább én nem vagyok újságíró :D

2020. júl. 29. 16:12
 2/15 anonim ***** válasza:
24%

Az indexen csak idióta írások vannak.

Bocsánat, voltak.

2020. júl. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
Mondjuk az oroszokat ismerve tenyleg azzal hivjak fel magukra a figyelmet, ha nem hivjak fel magukra a figyelmet a hangoskodassal, pialassal, mindenhol IS cigarettazassal, tolakodassal.
2020. júl. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
#2 Nem értek egyet ezzel, voltak jó írásaik is. Én is szánalmasnak tartottam az ehhez hasonló cikkeiket plusz a koronás pánikkeltő cikkeiket, de a felmondásuk tökös lépés volt és jogos.
2020. júl. 29. 16:40
 5/15 anonim ***** válasza:
82%

Miért idióta ez a cikk? Ezek tények, ott a forrás is.

Inkább Lukasenko rendszere erősen paranoid.

2020. júl. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

#5


Az általam idézett ellentmondással van a probléma, hogy az újságírók cikkei ellenőrizetlenül mennek ki.

Még azt mondom oké, hogy néha beesnek néha ilyen hibák, de két egymást követő mondatban van ellentmondás. Nevetséges.. Ezt nem lehet a nehéz helyzetükre fogni, hogy felmondási idejük alatt terhelten dolgoznak, mert az utóbbi 2-3 évben egyre romlott a színvonal és ehhez hasonló vagy fatális nyelvtani hibákat követtek el.

Ha máshonnan vették át a cikket, akkor a forrást is érdemes elolvasni és nem csak ész nélkül lefordítani aztán kirakni.

2020. júl. 29. 16:46
 7/15 anonim ***** válasza:
67%
16:46: én akárhogy is erőltetem az agyam, nem látok semmilyen ellentmondást.
2020. júl. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Andizsuzsi ***** válasza:
64%
Milyen ellentmondás van abban a két mondatban?
2020. júl. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
34%

[link]


Amikor az utolsó bekezdésbeli hányást elolvastam, első felindulásban azt gondoltam, nem is baj, hogy mind távoznak.

2020. júl. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
71%

17:25: az eszem megáll, mi a baj pontosan azzal a bekezdéssel?

(Arról nem is szólva, hogy MTI hír.)

2020. júl. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!