Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek meg meglehet...

Szerintetek meg meglehet menteni a magyar politikat egy uj part alapitasaval?

Figyelt kérdés

Tehat egy uj partot alapitani, es azzal indulni a (parlamenti) valasztason.


videki es varosi fejlesztesek, környezet vedelem, kultura apolasa, szabad demokracia elemei tereszetesen bele vanak ertve (tehat velemenyszabadsag, ...)

es egyeb reformok, a pontos programot akkor dolgoznank ki


De szerintetek lenne eleg ember, aki tamogatna egy (ilyen) uj partot, es meg nem vesztette el a remenyet es bizalmat a politikaba?


Vagy szerintetek egy mar meglevö partba kelene belepni, es ott javitani (melyik?)?



2020. aug. 2. 18:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az eddigiek szerint nem úgy néz ki.
2020. aug. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Más sem történik 10 éve, mint hogy folyton új pártok alakulnak. Hányat akarsz még? Az Együtt megszűnt, a MoMa megszűnt, a Liberálisokat már Fodor Gábor is otthagyta, a Mindenki Magyarországa Mozgalomról sokan azt sem tudják, hogy létezik. Most épp Szanyi kapitány alapított új pártot. Mindegyik azzal a céllal alakult, hogy majd ők... Várjuk az életjeleket! :)
2020. aug. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én sokszor próbálkoztam ilyesmi kérdéssel, de a határtalan közöny, amibe ütköztem valami nagyon kiábrándító. Én hiszek abban, hogy egy új, elvhű párttal kitartóan változást lehetne elérni. Nekem már van is majdnem kész program javaslatom. Ha gondolod beszélgethetnénk.
2020. aug. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!