Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek melyik a legrossza...

Szerintetek melyik a legrosszabb párt az országban?

Figyelt kérdés

2020. aug. 5. 13:42
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
42%

"Igen, a DK s aktivisták/provokátorok behúzták gyorsan a voksokat a Fideszre😂😂 De attól még két év múlva sírni fognak🤫"


Őszintén van is miért. Adott egy párt ami telibeszarja sok magyar ember érdekét, ráadásul sokkal többet lopott mint a ti gyűlölt Gyurcsányotok. Igen ők a legnépszerűbbek. Ebben sok szerepe volt a folyamatos hazudozásnak, félelemkeltésnek és a krumpliosztogatásnak is. Mindenesetre tény ami tény. Összeloptak Mészárosnak 400 milliárdot. Nem mernek csatlakozni az EU ügyészséghez mert jól tudják, hogy korruptak. Azt hazudják, hogy jó keresztények holott az ellenkezője áll fent.


Utálom a DK-t. De tudod mit mondok? Az a szomorú ha ma valaki nevet azon, ha nyer ez a mocsok banda.

2020. aug. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
54%
A momentum.
2020. aug. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
31%

13 én Fideszes? Arra a hazug és tolvaj pénzszóró bandára én sosem szavaztam

Az az igazság, hogy egyik párt se jó mert mind csak lopja a pénzt tömi a saját zsebét a népre meg sz@rik

"A Mi Hazánk" megérne egy próbát de úgysem fognak nyerni semmilyen választáson szerintem

Az emberek nagy része azt sem tudja, hogy léteznek egyáltalán olyan fokon ki vannak tiltva mindenhonnan

2020. aug. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
49%

#8 "Jaja, mindenhol csak ellenzékiek, de akkor hol vannak a Fideszesek?"

DOLGOZNAK!!!!!

2020. aug. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
64%
Kár csak egyre lehet szavazni...
2020. aug. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
83%
14, és te mit csinálsz?
2020. aug. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
95%
#17 Szabadságon vagyok.
2020. aug. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
66%
Az összes. Nincs még egy ország Európában aminek ennyire idióta pártjai és politikusai lennének szerintem. Tragédia komolyan. A tökéletesen tehetségtelen és ostoba ellenzék hibája, hogy sokan elnézik a fidesz hányingertkeltő propagandáját és korrupcióját és ekkora hatalmat adtak a kezükbe.
2020. aug. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
80%
#19 Te mi a fenéről beszélsz? Miféle milliós tiszteletdíjak meg posztok?
2020. aug. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 mindentudó99 ***** válasza:
88%
Én az Szdsz-t jelölném de szerencsére már megszüntek.
2020. aug. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!