Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Amikor Orbán Viktor az egészsé...

Amikor Orbán Viktor az egészségügyre azt mondja hogy, európa legjobb egészségügye akkor pontosan mire gondol?

Figyelt kérdés

2020. aug. 6. 23:31
1 2 3 4
 11/35 LazyJones ***** válasza:
30%
Szerintem arra, hogy számára ez a legjobb, mert akármennyit lop ki belőle, akármilyen kevés pénzt áldoznak rá, az emberek még mindig működtetik erőn felül. Ha nem így lenne, foglalkoznia kellene vele, az meg már necces lenne.
2020. aug. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
76%

Őszintén nekem nincs rossz tapasztalatom a magyar egészségüggyel. Rengeteg kórházba jártunk kivizsgálásra vagy bentfekvésre és semmi baj vele. Várni kell az tény, mindenhol kell még a mekibe is. De nem olyan vészesen sokat, én pl max 2 órát vártam de akkor egy rohadt nagy csúszás volt, amúgy fél órákat de volt hogy 10 perc sem volt. A kórházi szoba ahova kerültem tiszta volt, modern, külön mosdóval és nem omladoztak a falak egyáltalán. (És nem vaságyas!) A nővérek kedvesek voltak, folyton vicceskedtek és mosolyogtak. Az orvosokról ugyanez. Nagyon figyelmesek, alaposak és tényleg kedvesek.

Egyszóval én nem tudok jelen pillanatban rosszat mondani, tény hogy vannak elhanyagoltabb kórházak, de a legtöbbje egyáltalán nem az:) (Ezt a véleményt kb 6-8 kórházról írtam és az összesen garantált a jó tapasztalatom)

2020. aug. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
38%
Keress már rá szakmai oldalakon, hogy az elmúlt ~1 évben hány kórház fejlesztés lett bejelentve! Persze ne ilyen ellenzéki szennylapokon, hanem szakmai oldalakon. Ráadásul tudtommal a DBC sem a kormányon ment el.. épp ellenkezőleg. Akkor miről is beszélünk, kedves troll barátom?
2020. aug. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
46%
AKi úgy mond ilyeneket, hogy közben magánorvoshoz jár, azt eleve nem kell komolyan venni.
2020. aug. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
55%
12 vagyok, és úgy írtam mindezt hogy nem maganhoz járok;)
2020. aug. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
13# Remélem sosem kell átélned hogy egy közeli családtagodat a "csodás" kórházi körülményeid miatt veszted el..
2020. aug. 7. 11:45
 17/35 anonim ***** válasza:
37%

#16


Volt tapasztalatom, 2010 előtt is és most is. Szóval válaszod a kérdésemre?

2020. aug. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:

17# A libsizésre és a komcsizásra nekem nincs mit mondanom.. :)

Saját magadat égeted..

2020. aug. 7. 13:25
 19/35 anonim ***** válasza:
48%

#18


Esetleg el is olvastad amit írtam, vagy csak a szokásos fröcsögőrohamodat adod ki névtelenül? Vagy komoly mentális problémád van vagy szimplán kimaradt az "értő olvasás" tanórád alsóban. Egyelőre kettőnk közül Te vagy az, aki égeti magát.

2020. aug. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
74%

"Kedves" kérdező, csak azt tudom mondani, amit a #13-as is, tájékozódj. Hidd el, abba senki nem halt bele, hogy objektíven tájékozódott és volt némi fogalma a valóságról. Mielőtt elkezdenéd nekem is a süket szövegelésed, idősebb rokonaim voltak kórházban 2006-ban is, 2009-ben is és 2015-ben is és segítek: Nem, nem volt jobb a helyzet 2006-ban és '09-ben. Annyi változás történt, hogy azóta elkezdték felújítani a kórházakat és kibővíteni, új szárnyakat építeni. Ezeknek utána tudsz nézni bármilyen szakmai lapon. Ellenzéki média nem fogja lehozni, hiszen akkor nem lehet zórbánozni.


Az már csak külön móka, hogy érvekre nekiálltál személyeskedni. Nem érzed ezt egy kicsit gáznak?


Most tudom tudom, én vagyok a nagy Fideszes, meg menjek és nyaljam tovább a "vezérem" seggét, meg majd jönnek a troll lepontozók. Nem mintha annyira érdekelne, hülyék mindig is voltak és sajnos sok embert könnyen lehet manipulálni.. főleg, aki nem jár nyitott szemmel.

2020. aug. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!