Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hőstett szivárványos zászlóz...

Hőstett szivárványos zászlóz letépni, megtaposni és felgyújtani?

Figyelt kérdés
A ferencvárosi főpolgármesteri hivatal homlokzatára kitűzött Pride-zászlót éjjel fradi-szurkolók egy csoportja leszaggatta, erről a Facebookon egy szurkolói csoportban közzétett fényképekkel büszkélkedtek el.

2020. aug. 15. 09:23
1 2 3 4
 1/33 Molyember ***** válasza:
79%
Pedig azt gondolná az ember, hogy aki 22 fiatal, izzadt férfit néz élvezettel másfél órán keresztül, az egy kicsit örül annak a zászlónak.
2020. aug. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
67%
Bizonyos értelmi szint alatt hőstett, bizonyos értelmi szint felett szégyen.
2020. aug. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
55%
Nem hőstett. Viszont a zászló kitűzése is csak polgárpukkasztásra volt jó, szóval az sem volt nagyobb hőstett. Ezerszer több embert zavart, mint ahány örült neki, úgyhogy a végeredményen egyáltalán nem csodálkozok.
2020. aug. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
62%

#2 Nem. Csak bizonyos értelmi szint felett van önuralma az embernek és nem teszi meg akkor sem ha amúgy egyetért azokkal akik megtették.

Egy ilyen zászlót kitenni egy közintézményre olyan, mintha egy Black Live Matters zászlót tűznének ki, vagy egy olyan plakátot tennének ki amiben visszakövetelnék Erdélyt. Ostoba dolog és csakis arra szolgál hogy azokat hergelje akik nem értenek vele egyet.

Azoknak a szurkolóknak az értelmi színvonalán van az aki ezt a zászlót kitette, aki szándékosan megy be a saját csapatának a zászlaját lobogtatva az ellenfél szurkolóinak a közepére, tudva, hogy azonnal balhé lesz belőle - és pontosan ezért is csinálja.

2020. aug. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
91%

#3

"Ezerszer több embert zavart, mint ahány örült neki"


És még ezerszer több aki telibe fossa, és nem idegesíti magát rajta.

2020. aug. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
64%
Csak én gondolom úgy, hogy ezek az éjszakai hőstett után hazamentek és rendeztek egy oltári nagy orgiát, hogy levezessék a felgyülemlett izgalmakat, jobb híján egymással? Persze szigorúan #nohomo. Vagy csak én vagyok túl perverz?
2020. aug. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem szánalmas, hogy letépték, normális ember telibeszarja.
2020. aug. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
18%

#7 "Szerintem szánalmas, hogy letépték, normális ember telibeszarja."

A szivárványos zászlót gondoltad hogy "telibeszarja" ugye?

2020. aug. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
55%

csakis arra szolgál hogy azokat hergelje akik nem értenek vele egyet."


És te komolyan elhiszed magadról hogy értelmes ember vagy. Ilyen "okos" emberekkel van tele az ország.


Igen kb mindenki pont telibe fos egy zászlót. De a focidrukkerek, akiknek az az élete hogy gatyában rohangáló férfiakat bámulnak, őket irritálja. Mert b*ik.

2020. aug. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
40%

#9 Hmmm.. Szerintem keress fel egy szakorvos, az tud segíteni az identitás problémádon, legyen az látens homoszexualitás, elfojtott düh vagy szimpla elmebaj.

Rajtad kívül senki nem azért nézi a focit mert b*zi és tudod azok a "gatyában rohangálások" sportmezt jelentenek. Télikabátban kissé problémás lenne focizni.

2020. aug. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!